Connect with us

Magazin

Hazal Kaya: Oğlumun özel hayatında tercihlerine müdahale etmem; bırakın çocukları, köpeklerimizin bile sahibi değiliz

Ezgi Mola’nın YouTube’daki kanalına konuk olan ünlü oyuncu Hazal Kaya, “Oğlumu etik değerlerle büyütmekle mükellefim ama özel hayatında tercihlerine müdahale etmem. Bırakın çocukları, köpeklerimizin bile sahibi değiliz” ifadesini kullandı.

Published

on

By

Oyuncu Hazal Kaya, meslektaşı Ezgi Mola’nın YouTube’daki kanalına konuk olarak çocuğunun geleceğinden, yeni dizi tercihine kadar pek çok konuda açıklamalar yaptı.

Henüz liseye giderken rol aldığı Aşk-ı Mennu dizisi için “Çok ergendim. Benim için zor oldu. Nihal ile büyüdüm, onunla okulu bitirdim. İkimizin de mezuniyet töreni Esma Sultan’da yapıldı. Bir hafta arayla üniversite sınavına girdik” diyen Hazal Kaya’nın açıklamalarından satır başları şöyle:

“Aşk-ı Memnu’da oynarken insanlar kibarca yaklaşıp ‘Fotoğraf çektirebilir miyiz’ diye soruyorlardı. Ne zaman ‘Feriha’ oldum; ‘Kız buraya gel’ deyip kolumdan çekmeye başladılar.”  “Oğlumu etik değerlerle büyütmekle mükellefim ama özel hayatında tercihlerine müdahale etmem. Bırakın çocukları, köpeklerimizin bile sahibi değiliz.” “Sosyal medya bizi perişan etti. Kötü bir şey yazılınca bazen insanın günlerce kafasına takılıyor.” “Artık kendimi daha özgür hissediyorum ve rahatça ifade edebiliyorum. Bazen ‘Ben deli değilim’ demek istiyorsun.” “Çok içimin sindiği bir dizi projesi var. Şartlarımı uydurabilirsem ekrana döneceğim.” “Doğum sonrası hızla kilo vermek istemedim. Umurumda değildi. Hamura ölüyorum. Ara ara yiyip kendimi ödüllendiriyorum.”

Advertisement
Advertisement

En Çok Okunanlar