Connect with us

Magazin

Hazar Ergüçlü sütyensiz fotoğraflarını paylaşıp Melis Sezen’ destek verdi…

Sütyen tartışmalarına dahil olan Hazar Ergüçlü sütyensiz pozlarıyla gündem oldu.

Published

on

By

Eski MHP Milletvekili Ahmet Çakar, oyuncu Melis Sezen’in giydiği kıyafete ilişkin, “Sütyen yok. Göğüs dekoltesi göbeğe kadar inmiş. Bu ahlaksızlığın daniskası değil midir?” diyerek gündem olmuştu.

Melis Sezen’e destek veren oyuncu Hazar Ergüçlü, kadrosunda yer aldığı ‘Bomboş’ adlı filmin setinde sütyensiz pozlarını paylaştı.

Ergüçlü, geçtiğimiz yıl da benzer pozlar vermişti.

 

HAZAR ERGÜÇLÜ KİMDİR?

Hazar Ergüçlü, 1 Ocak 1992’de Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nde doğmuştur. Kıbrıs Türkü oyuncudur. Lefkoşa Türk Belediyesi’nde gençlere yönelik tiyatro çalışmaları yapan Hazar Ergüçlü, Derviş Zaim’in yönettiği Gölgeler ve Suretler adlı sinema filmiyle profesyonel oyunculuğa adım atmıştır. 7 Eylül 2011 tarihinden itibaren ise Kuzey Güney adlı dizide canlandırdığı Simay Canay karakteri ile televizyonda görünmeye başlamıştır.

Medcezir dizisinde Eylül adlı karakteri canlandırmıştır. Daha sonra Analar ve Anneler dizisinde Kader adlı karakteri canlandırmıştır. Haziran 2016’da Star TV’de başlayan Yüksek Sosyete dizisinde Cansu Koran karakterini canlandırdı.

Kasım 2017’de başlayan Hayat Sırları adlı dizide Seher Kuzgun karakterini canlandırdı.

İlk sezonu Aralık 2018’de yayımlanan Netflix yapımı Hakan: Muhafız dizinin ilk dört sezonunda Zeynep karakterini canlandırdı. Alev Alev dizisinde Çiçek Görgülü karakterine Çiçek Görgülü karakterine hayat veren Ergüçlü, 2020’de Menajerimi Ara, 2021’de ise Saklı’da izleyici karşısına çıktı.

Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Advertisement
Advertisement

En Çok Okunanlar