Connect with us

Magazin

Heidi Montag: Çiğ et yiyorum

People Dergisi’ne konuşan ABD’li TV yıldızı Heidi Montag, ikinci kez anne olmak istediğini açıkladı. Ünlü isim, hamilelik şansını artırmak için beslenme stilini değiştirdiğini belirtti.

Published

on

2008 yılında endisi gibi TV ünlüsü olan Spencer Pratt ile nikah masasına oturan ve dört yaşında Gunner Stone adında bir oğlu bulunan Heidi Montag, ikinci kez anne olmak için çaba harcadığını ifade etti.

People Dergisi’ne konuşan Montag, bu konudaki şansını artırmak için yaptığıyla herkesi şaşırttı. 35 yaşındaki yıldız, çiğ et yemenin de doğurganlığını artırmak için denediği beslenme biçiminin bir parçası olduğunu söyledi.

Heidi Montag, daha sonra “Yeni şeyler denemeyi seviyorum. Her zaman farklı beslenme tarzlarına karşı ilgim oldu” ifadelerini kullandı.

TV yıldızı, etleri yenilebilen büyük baş hayvanların özellikle de belli organlarını çiğ olarak tüketmenin beslenme açısından daha faydalı olduğunu savundu. Heidi Montag, sonra da “Örneğin çiğ karaciğer tüketmek, vücudunuzun ihtiyaç duyduğu birçok besin maddesini almasını sağlayacaktır” şeklinde konuştu.

Montag, ayrıca son bir buçuk yıldır yeniden hamile kalmak için çabaladığını belirtti. Çiğ kırmızı et yemenin de libidoyu yükseltmek, daha çok enerji vermek gibi özellikleri olduğunu ileri sürdü.

Montag, geçtiğimiz yıl ocak ayında çıktığı tatilde belirgin hale gelen karnıyla dikkat çekmişti. Ünlü isim, kendisine yöneltilen “Hamile misiniz?” sorusuna da “Umarım yakında…” yanıtını vermişti.

Heidi Montag, 2000’li yılların ilk döneminde sürekli olarak estetik operasyon geçiriyordu. Hatta bir keresinde, tek operasyonda fiziksel görüntüsüyle ilgili olarak 10 tane farklı müdahale yaptırdığını da söylemişti.

Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Advertisement
Advertisement

En Çok Okunanlar