Connect with us

Gündem

Hollywood’un Yeni Anne Olan İsimleri

Kylie Jenner, Traviss Scott ile erkek bebeklerinin doğum fotoğrafını Instagram hesabından paylaşırken; Rosie Huntington-Whiteley ve Jason Statham da kız bebeklerinin dünyaya geldiğini söyledi.

Published

on

Kylie Jenner ve Travis Scott’ın Erkek Bebekleri Oldu

Kylie Jenner, 6 Şubat’ta paylaştığı Instagram gönderisinde, Travis Scott ile erkek bebeklerinin dünyaya geldiğini doğruladı. Aslen 2 Şubat’ta dünyaya gelen bebeklerinin haberini geç veren çift, oğullarını kızları Stormi ile yan yana paylaştı. Kylie ve Travis çiftinin kızları Stormi de 1 Şubat’ta doğmuştu. 2017’den beri ilişkilerine bir küs bir barışık devam eden Kylie Jenner ve Travis Scott’dan oğullarıyla ilgili başka bir açıklama gelmedi.

Rosie Huntington-Whiteley ve Jason Statham Çiftinin Kız Bebekleri Oldu

Rosie Huntington-Whiteley ve Jason Statham çifti kız bebeklerinin olduğunu duyurdu ancak sosyal medya hesaplarından henüz bir paylaşım yapmadı. 2016 yılında nişanlanan Rosie Huntington-Whiteley ve Jason Statham evlilik konusunda pek acele etmiyor. Oğullarının büyük güne katılacak kadar büyümelerini isteyen çift, “O zamanı sabırsızlıkla bekliyoruz. Ayrıca bizim için büyük bir öncelik değil, çok mutluyuz” diyor.

Alem

Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Advertisement
Advertisement

En Çok Okunanlar