Connect with us

Dünya

Hull City’nin yeni hocası belli oldu

Acun Ilıcalı’nın sahibi olduğu Hull City’de teknik direktör belirsizliği son buldu. Şota’nın ardından birkaç yeni isim dolaşırken kulüpten açıklama geldi.

Published

on

By

Acun Ilıcalı’nın sahibi olduğu Hull City’de Shota Arveladze’nin ardından teknik direktör sorunu çözüldü.

Hull City bir süredir Pedro Martins ile görüşme halindeydi ve Portekizli teknik direktörle anlaşma aşamasına gelindi. Acun Ilıcalı ile Martins, Wigan maçını birlikte izlemişlerdi.

Ancak Hull City’nin resmi internet sitesinden yayınlanan Acun Ilıcalı’nın açıklamasında, Martins ile anlaşmaya varılamadığı belirtildi.

Pedro Martins’e ilgisi için teşekkür eden Acun Ilıcalı, Çarşamba günü Wigan maçında takımın başında yer alan Andy Dawson ile yola devam edeceklerini duyurdu.

Ilıcalı, “Ekibimiz kulüp efsanesi Andy Dawson ile güvenli ellerde. Onun ve ekibinin Çarşamba günü yaptığı işten çok memnunuz. Taraftarların Andy’ye ve futbolculara desteği inanılmazdı. Bunları göz önünde bulundurarak bir sonraki açıklamaya kadar Andy takımın başında yer alacak. Dünyanın dört bir yanından yüksek kalibreli teknik direktörlerin ilgisini çektik ve bu kulübü başarıya taşıyacak doğru kişiyi bulana kadar tüm seçenekleri değerlendirmeye devam edeceğiz. Bu bizim için çok önemli bir karar ve aceleye getirmek istemiyoruz” ifadelerini kullandı.

Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Advertisement
Advertisement

En Çok Okunanlar