Connect with us

Magazin

Hülya Avşar, eleştiri oklarının hedefi olan Gülşen’ destek verdi.

Oyuncu ve şarkıcı Hülya Avşar, önceki akşam Yeniköy’de görüntülendi. Gazetecilerin sorularını yanıtlayan Avşar, son dönemde sahne kostümleriyle eleştiri oklarının hedefi olan Gülşen’ destek verdi.

Published

on

Hülya Avşar, geçtiğimiz akşam Yeniköy’de objektiflere takıldı. Basın mensuplarıyla sohbet eden Avşar, konserlerinin yoğunluğu sorulması üzerine “Konserlerim devam ediyor. Kalabalık ve yoğun geçiyor, biletlerim tükeniyor. Hatta kavgalar oluyor, o yüzden ben de her hafta konser veriyorum” dedi.

NFT’ye proje yapacağını söyleyen sanatçı, “Bu NFT projesi çok enteresan bir şey. Dünya çok garip bir yere gidiyor. Dijital de her şeyinizi satıyorlar, adapte olmaya çalışıyorum. Dijital arsalar alınıyor, satılıyor uzaya gitmeye gerek yok, uzaydayız zaten” diyerek espri yaptı.

Son dönemde yapılan sahne kostümü eleştirileriyle ilgili Gülşen’e destek veren 58 yaşındaki ünlü şarkıcı ve oyuncu, şu ifadeleri kullandı: “Gülşen sonuna kadar haklı. Tamamen kendi insiyatifinde her şey, kimse karışamaz. Sahne şov yeridir. Gülşen’in de vücudu çok güzel, şarkıları güzel, sesi güzel, kendi güzel. Ben açıkçası, ‘Of, bu ne güzel görüntü’ dedim ama bazı insanlara fazla gelmiş olabilir.”

Avşar Kızı, bu sırada kendisine türkücü İzzet Yıldızhan’ın sorulması üzerine, “Aman aman aman, bana onu sormayın” diyerek, aracına yöneldi.

Öte yandan geçtiğimiz günlerde Tarabya’da kuaför çıkışı kameralara yansıyan Avşar, Yıldızhan’ın “Sahneye külotla çıkmasınlar” açıklaması hatırlatılınca Avşar kızı, “Sahne şov yeri zaten, ben çok beğeniyorum. İsteyen çıkabilir. Demokrasi var” ifadelerini kullanmıştı.

İddialı kostümlerinin sahne adabına aykırı olduğu iddiasına ünlü şarkıcı, “O zaman girip sosyal medyadaki sanatçılara da bakmayacaklar. Bunlar saçma sapan şeyler. Böyle bir şey olabilir mi? Eğer demokrasi denen bir şey varsa, herkes istediği gibi davranır. Ben buna cevap vermek bile istemiyorum” karşılığını vermişti.

Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Advertisement
Advertisement

En Çok Okunanlar