Connect with us

Magazin

Hülya Avşar’ın yeni sevgilisi Cemal Güzelci, Deniz Akkaya’nın eski sevgilisi çıktı

Hülya Avşar, kendisinden 11 yaş küçük iş insanı Cemal Güzelci ile aşk yaşamaya başladı. Cemal Güzelci’nin Avşar ile kavgalı olan Deniz Akkaya’nın eski sevgilisi olduğu ortaya çıktı!

Published

on

Hülya Avşar’ın 12 yıllık yalnızlığı son buldu. Özel hayatını basından uzak tutan ünlü isim, geçtiğimiz çarşamba akşamı, iş insanı Cemal Güzelci ile ilk kez Günaydın objektiflerine görüntülendi.

Snob Magazin’in haberine göre; Hülya Avşar’ın yeni sevgilisi Cemal Güzelci hakkında şok gerçekler ortaya çıktı.

“SOSYAL MEDYA HESABI YOK”

58 yaşındaki Hülya Avşar geçtiğimiz günlerde, “Instagram’ı olan bir sevgili istemem! Ben erkeklere Instagram’ı yakıştırmıyorum, bana göre değil, spor yapmayan insanlar da bana göre değil” demişti.

47 yaşındaki Cemal Güzelci’nin Instagram kullanmadığı ve düzenli olarak spor yaptığı öğrenildi.

2013 YILINDA DENİZ AKKAYA İLE GÖRÜNTÜLENMİŞTİ


Cemal Güzelci’nin bir zamanlar Hülya Avşar ile kavgalı olan manken Deniz Akkaya ile birliktelik yaşadığı ortaya çıktı. İkili, 2013 yılında Ulus’ta bir mekan çıkışı görüntülenmişti.

HÜLYA AVŞAR-DENİZ AKKAYA KAVGASI

Hülya Avşar yıllar önce, “Erkek çalışsın kadın evde otursun.” diyerek polemik yaratmıştı. Deniz Akkaya, Hülya Avşar’ın bu açıklamalarıyla ilgili olarak şunları söyledi: ”Cahil geldi, cahil gidecek. Bu kadınla ilgili ne olur bana soru sormayın. Ben geriliyorum dinlerken… Kız çocuklarını yanlış etkiliyor.”

Deniz Akkaya ile Hülya Avşar uzun yıllardır konuşmuyor.

Cemal Güzelci kimdir?

Cemal Güzelci kimdir, nereli, kaç yaşında; Cemal Güzelci, Türkiye’nin önde gelen iş insanlarından biri. Cemal Güzelci, 2022 yılı itibarıyla 47 yaşındadır. Derlüks Deri Yönetim Kurulu Başkanı’dır.

1992 yılından itibaren deri giyim sektöründe çeşitli kademelerde çalışmış, 2002 yılında Derlüks’ün kuruluşunda bulunmuş, 2008 yılında da Şirket’in büyük ortağı olmuştur. İyi derecede Rusça bilmektedir.  Cemal Güzelci’nin sosyal medya hesabı bulunmuyor. Güzelci, Hülya Avşar ile yaşadığı aşkla adından söz ettiriyor.

Advertisement
Advertisement

En Çok Okunanlar