Connect with us

Gündem

İBB’den flaş asgari ücret açıklaması!

İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu, ‘1 Ocak 2021 tarihinden itibaren İBB, iştirak şirketleri ve bağlı kuruluşlarında çalışan personeller için asgari ücret net 3100 TL olacaktır’ dedi.

Published

on

İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu asgari ücret ile ilgili ‘1 Ocak 2021 tarihinden itibaren İBB, iştirak şirketleri ve bağlı kuruluşlarında çalışan personeller için asgari ücret net 3100 TL olacaktır. Halkımıza ve çalışanlarımıza duyururuz.’ ifadelerini kullandı.

İzmir Belediye Başkanı Tunç Soyer de asgari ücretle ilgili ‘Asgari ücret 2 bin 825 lira olarak açıklandı. İzmir Büyükşehir Belediyesi ve bağlı şirketlerinde çalışan personel için asgari ücret 1 Ocak 2021 tarihinden itibaren net 3 bin 100 lira olarak uygulanacaktır. Çalışanlarımıza hayırlı olsun.’ ifadelerini kullandı.

Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan ise asgari ücret ile ilgili yaptığı paylaşımda ‘Edirne Belediyesi olarak 1 Ocak 2021’den itibaren işçi kardeşlerimize asgari (en düşük) ücret 3.200 TL+ 2 bayram ikramiyesi+1 Mayıs ikramiyesi+2 tane 10’ar günlük ikramiye ve fazla mesai ücreti vereceğiz.’ ifadelerini kullandı.

Advertisement
Advertisement

En Çok Okunanlar