Connect with us

Magazin

İbrahim Tatlıses aile fertlerine sitem etti: Hastayım kimse yanımda yok!

İbrahim Tatlıses önceki akşam İstanbul Günay Restoran’da hayranlarının karşısına çıktı. 2 buçuk saat sahnede kalan İmparator, dünden bugüne sevilen şarkılarını seslendirdi. İmparator hem aile fertlerine hem de ‘önümü kesti’ diyen sanatçılara sitem etti.

Published

on

11 senedir sahnelerden uzak olan İbrahim Tatlıses, bir hayranının “Sen çok büyüksün İbo” tezahüratına da tepkisiz kalmadı. Tatlıses, “Benim için insanların önünü kapatıyor dediler ama 11 senedir ben sahnelerde yokum. Neredeler? Madem yokum onca zaman ne yapabildiler? İşte şimdi buradayım” dedi.

KİMSEYE HESAP VERMEM!

İbrahim Tatlıses dün akşam ekrana gelen İbo Show’da ise aile fertlerine sitem etti. “Bu saatten sonra kimseye hesap veremem, vereceğimi verdim.’ diyen Tatlıses, ‘Çocuklarımın geleceklerini garantiledim. Kimseye sorumlu değilim. Kafamı dinlemek istiyorum” ifadelerini kullandı.

Dönem dönem çocuklarıyla sorun yaşayan Tatlıses açıklamasının devamında “Ailem yanımda mı? Yok! Hastayım, tek başımayım kimse yanımda mı? Yok” diyerek de şaşırttı.

İbrahim Tatlıses’in bu sözleri üzerine konuşan Cansever de “Ağabey sen ne kadar büyük bir sanatçısın hepimizde hakkın var” dedi.

Bunun üzerine bazı sanatçı dostlarına kırgınlığını dile getiren Tatlıses, “Herkesin elinden tuttum, getirdim İbo Show’a. Bazıları nankör çıktı” diyerek sitem etti.

Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Advertisement
Advertisement

En Çok Okunanlar