Connect with us

Magazin

İbrahim Tatlıses gözyaşlarına boğuldu

2011’de uğradığı silahlı saldırı sonucu sahneleri bırakan Tatlıses, 12 yıl aradan sonra ilk konserini Eylül 2021’de vermişti. İbrahim Tatlıses önceki akşam kendisini dinlemeye gelenlere duygu dolu bir anını anlattı. İşte detaylar…

Published

on

İbrahim Tatlıses, önceki akşam Günay Restaurant’da sahne aldı. Ünlü türkücü, karşısında İranlı hayranlarını görünce gözyaşlarına tutamadı. “Anılarım canlandı” diyen sanatçı, bir de anısını anlattı.

‘İmparator’ lakaplı şarkıcı, “İstanbul’a ilk geldiğimde adamın birinin düğününe gittim, sonra onun oğlunun sünnetine gittim. O da büyüdü, onun düğününe, sonra onun oğlunun sünnetine gittim” dedi.

2019’da kaybettiği annesi Leyla Tatlı’ya olan sevgisini her fırsatta dile getiren Tatlıses, “Düşünün benim annem torununun torununu gördü” diyerek, bir kez daha gözyaşlarını tutamadı.

BALIKESİR’DE DEV YATIRIM

28 Aralık 2021 Salı günü Balıkesir Burhaniye Belediyesi Encümen Toplantı Salonu’nda kapalı teklif usulü ile ihalesi yapılan AVM projesini İbrahim Tatlıses kazanmıştı. Projenin imza töreni Burhaniye Belediye Başkanı Ali Kemal Deveciler’in makamında gerçekleşti.

12 bin 200 metrekare peyzaj alanına sahip projede 100 adet işyerinin olduğu satış yerleri, yeme-içme alanları, eğlence, oyun alanları, sosyal donatı alanları, teknik hacimler, ATM gibi kullanım alanları bulunacak. İnşaat başladıktan sonra 720 günde tamamlanacak. Şirket projeyi bitirdikten sonra 23 yıl üst kullanım hakkından sonra AVM, belediye mülkiyetine geçecek.

İbrahim Tatlıses, “Bu proje beni çok heyecanlandırdı, alnımızın akıyla bunu da gerçekleştireceğiz. Genel müdürüm ‘700 kişi bu projede iş sahibi olacak’ dediğinde hemen kabul ettim. Başkanımızın el birliğiyle Burhaniye’ye güzel bir proje kazandıracağız. Büyük kentler artık yaşanmaz oldu, Burhaniye yaşanacak bir kent” şeklinde konuştu.

Konser ve ekran maratonuna devam eden İbrahim Tatlıses’in geçtiğimiz haftalarda koronavirüse yakalandığı ortaya çıkmıştı. Sanatçı, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla koronavirüsü atlattığını duyurmuştu.

Tatlıses, Instagram paylaşımında “Hayırlı günler arkadaşlar. Pozitiftim, negatife döndüm” diyerek, Ankara’da bir eğlence merkezinde konser vereceğini açıklamıştı.

Posta

Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Advertisement
Advertisement

En Çok Okunanlar