Connect with us

Magazin

İbrahim Tatlıses ve Gülçin Karakaya aşkında sürpriz gelişme

Kendisinden 43 yaş küçük sevgilisi Gülçin Karakaya ile evlendiğini açıklayan İbrahim Tatlıses, Karakaya’nın annesi ve yakınlarıyla Bodrum’da iftar yaptı

Published

on

İbrahim Tatlıses, geçtiğimiz hafta yayınlanan İbo Show’da kendisinden 43 yaş küçük sevgilisi Gülçin Karakaya ile evlendiğini açıklamıştı.

5. kez nikah masasına oturduğunu söyleyen Tatlıses, “Mutluyum, ben evliyim kardeşim, Gülçin bana çok iyi bakıyor. Ben bu saatten sonra kimseye hesap verecek durumda değilim” demişti.

İbrahim Tatlıses daha sonra ise, “Resmi nikah yok, bizimki gönül evliliği” açıklamasını yapmıştı.

Tatlıses, önceki gün sevgilisi Gülçin Karakaya ile Bodrum’da görüntülendi. Ünlü türkücü, Karakaya’nın annesi ve yakınlarıyla Bodrum’da iftar yaptı. Aile, iftardan sonra İbo Show’un son bölümünü birlikte izledi. Programı izleyip eğlendikleri anlar ise sosyal medyada paylaşıldı.

Tatlıses, “Gülçin Karakaya ile aşk yaşıyor” iddiaları hakkında, “Bana keleş sıkıldı, hiçbir zaman ‘Şu anda ne yapıyor, manevi açıdan ne durumda?’ demediler. Şimdi ‘Gülçin kimdir?’ diyorlar. Gülçin yardımcımdır. Sağ kolum çalışıyor, sol kolum çalışmıyor. Gülçin de sol kolum, var mı ötesi? Etmedikleri laf kalmadı. Onun da bir ailesi var, laf söylenmesi hoş değil.” ifadelerini kullanmıştı.

Tatlıses, daha önce Adalet Durak, Perihan Savaş, Derya Tuna ve Ayşegül Yıldız ile nikah masasına oturmuştu.

Advertisement
Advertisement

En Çok Okunanlar