Connect with us

Magazin

İbrahim Tatlıses’in Kendisinden 43 Yaş Küçük Sevgilisi Gülçin Karakaya, Paylaştığı Fotoğrafla Tartışma Yarattı

İbrahim Tatlıses’le (68) aşk yaşadığı iddia edilen Gülçin Karakaya (25), ünlü sanatçıyla Bodrum’a giderken çektiği selfie’yi Instagram hesabında paylaştı. Karakaya, “Biz yine yollarda” yazarak kalp emojisiyle Tatlıses’i etiketledi.

Published

on

By

Ünlü türkücü İbrahim tatlıses’in 26 yaşındaki sevgilisi Gülçin Kaya, sosyal medya hesabından paylaştığı görselle gündem oldu. Kaya kendisinden 43 yaş büyük sevgilisiyle Bodrum gittiklerinde çektiği fotoğrafları yayınlayınca takipçilerinden ilginç yorumlar geldi. Bir takipçisi, “Sevgiliniz yok diye üzülmeyin belki daha doğmamıştır” yorumu yaptı.

YEDİ ÇOCUK, DOKUZ TORUN 
68 yaşında yedi çocuk ve dokuz torun sahibi olan İbrahim Tatlıses, gönlünü kendisinden 43 yaş küçük Gülçin Karakaya kaptırmıştı. Tatlıses’in, Gülçin Karakaya ile yaklaşık 1,5 yıldır aşk yaşadığı ortaya çıkmıştı. Usta sanatçının, sevgilisi Karakaya’yı, eski eşi Ayşegül Yıldız’la da tanıştırdığı öğrenildi.


ESKİ EŞİYLE TANIŞTIRDI 
Tatlıses, geçtiğimiz yıl ağustos ayında sevgilisi Gülçin Karakaya ve eski eşi Ayşegül Yıldız’la akşam yemeği yedi. 68 yaşındaki sanatçı, ikiliyle aynı masada bir fotoğrafını paylaşıp altına şu notu düştü; “Önüm arkam, sağım solum emniyette. İkisinin isminde de güller var; Ayşegül & Gülçin Hanımlar. Ayşegül Hanım, Elif Ada’mın annesi, Gülçin Hanım da yardımcım. Sırtım yere gelmez.”

ROMANTİK PAYLAŞIM
Bodrum’da yaz aylarının tadını çıkaran Tatlıses, sevgili Gülçin Karakaya ile yaptığı romantik paylaşım dikkat çekti. Tatlıses, paylaşımına şu notu eklemişti; “Bodrum Akşamları. Bodrum Gümüşlük’te manzara eşliğinde koronaya meydan okuyoruz. Maskelerimizi çıkarmıyoruz.”

 

 

 

Advertisement
Advertisement

En Çok Okunanlar