Connect with us

Magazin

İbrahim Tatlıses’ten Gülçin Karakaya açıklaması: Kimdir Gülçin, size anlatayım…

İbrahim Tatlıses de YouTube kanalı açtı. İlk videosunda adının birlikte anıldığı Gülçin Karakaya ile ilgili sorulara yanıt verdi. Tatlıses, aşk iddialarına son noktayı koydu.

Published

on

By

68 yaşındaki İbrahim Tatlıses, geçen haftalarda kendisinden 42 yaş küçük Gülçin Karakaya ile kameralar karşısına geçmişti. İkilinin birlikte olduğu iddia edilmişti.

Günlerce konuşulan aşk iddiası sonrası İbrahim Tatlıses, sessizliğini bozdu. Tatlıses, “Kimdir Gülçin, size anlatayım” diyerek iddialara yanıt verdi.

Gülçin Hanım benim yardımcımdır. Twitter’ıma bakar, Instagram’ıma bakar. Gülçin Hanım’a etmedikleri laf kalmadı. Onun da bir ailesi var, laf söylenmesi hoş değil.

Bana keleş sıkıldı, hiçbir zaman ‘Şu anda ne yapıyor, manevi açıdan ne durumda’ demediler. Şimdi ‘Gülçin kimdir?’ diyorlar. Gülçin yardımcımdır. Sağ kolum çalışıyor, sol kolum çalışmıyor, Gülçin de sol kolum, var mı ötesi?

İbrahim Tatlıses, aşk iddialarıyla ilgili soru sorulunca “Allah akıl fikir versin” diyen eski eşi Perihan Savaş’ın bu sözleri için de “Talihsiz bir açıklama. Kullanacağı her cümlede kızımızı, torunlarını düşünmesi lazım” yorumunu yaptı.

“Ben kadınsız yapamam” diyen ve birçok aşk, evlilik yaşayan İbrahim Tatlıses, 7 çocuk ve 9 torun sahibi.

Advertisement
Advertisement

En Çok Okunanlar