Connect with us

Magazin

İlker Kaleli’nin son bestesi Sıla’nın albümünde!

Piyano ve gitar çalan İlker Kaleli, sevgilisi Sıla’nın yeni albümündeki bir şarkının bestesine imza attı.

Published

on

Hürriyet’ten Mehmet Üstündağ’ın haberine göre, Sıla’nın yeni albümünde besteci olarak imzasını attığı bir şarkıyla yer alan ünlü oyuncu İlker Kaleli’nin 7 yaşında piyano, 13 yaşında gitar çalmayı kendi kendine öğrendiği ortaya çıktı! Sıla, sevgilisi İlker Kaleli’nin bestelediği “Metelik” adlı şarkıya söz yazarak, yeni albümü “Şarkıcı”da yayınladı.

Albümde büyük beğeni toplayan ve çok dinlenenler arasında yer alan bestesiyle dikkat çeken İlker Kaleli’nin müzik yeteneği gündeme geldi.

Oyuncu, daha önce de başrollerini oynadığı “Silsile” filminin soundtrack’inde söylediği ve “Dip” dizisinin jeneriği için yazdığı şarkılarla profesyonel müzik çalışmalarında yer aldı. “Poyraz Karayel” dizisinde söylediği şarkıları YouTube’da milyonlarca izlenmeye ulaşmıştı.

Kaleli, “Öğretmen” dizisine kadar oyunculuk projelerine piyano ve armoni eğitimini geliştirmek için bir süre ara vermiş, o çalışma döneminin meyvesini çektiği bir piyano performansı videosuyla ortaya koymuştu. Bu arada İlker Kaleli’nin son dönemde en az 10 şarkı daha yazdığını duydum.

Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Advertisement
Advertisement

En Çok Okunanlar