Connect with us

Magazin

İlknur Soydaş: Serdar’ı şu anki haliyle görmek istemiyorum

Serdar Ortaç’ın Karabiberim klibinde rol almasının ardından yıldızı parlayan İlknur Soydaş, verdiği bir röportajda, “Söylediklerim yanlış anlaşılmasın sakın ama Serdar’ı şu anki haliyle görmek istemiyorum.” dedi.

Published

on

1994’te katıldığı güzellik yarışmasında ikinci olan ve Serdar Ortaç’ın Karabiberim klibinde rol alan İlknur Soydaş, gözlerden uzak bir yaşam sürüyor.

Bir dönem podyumların aranılan isimlerinden olan İlknur Soydaş, Habertürk’e verdiği röportajda özel açıklamalarda bulundu.

Yaptığı açıklamalar ile sık sık gündeme gelen ünlü şarkıcı Serdar Ortaç hakkında açıklamalarda bulunan İlknur Soydaş, şunları söyledi:

“O benim miladım. Serdar’ı rahatsızlandıktan sonra görünce çok üzüldüm. Söylediklerim yanlış anlaşılmasın sakın ama Serdar’ı şu anki haliyle görmek istemiyorum.” dedi. Erken yaşlarda annesini kaybeden ünlü oyuncu, “Annesiz insan, kanadı kırık insan. Hiçbir şey seni mutlu edemiyor. Ne şöhret, ne de para beni mutlu etti.”

“KLİPTEN HİÇ PARA ALMADIM”

‘Karabiberim’den hiç para almadım. Serdar ile çok iyi arkadaştık. Ve ‘klipte oynarım ama şu kadar para isterim’ demedim. Daha sonraki kliplerinden kazandım tabi. Serdar’ın, ‘Zakkum’ ve ‘Nar Çiçeği’ sonra da İbrahim Tatlıses’in ‘Akdeniz Akşamları’ şarkısının klibinde rol aldım.

Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Advertisement
Advertisement

En Çok Okunanlar