Connect with us

Dünya

İngiliz genç mankenler gece kulübü önünde birbirine girdi

Bir tanıtım etkinliği için Slovakya’nın başkenti Bratislava’ya giden iki manken gece kulübü önünde birbirine girdi. Birbirlerine küfür eden iki manken daha sonra yumruklaşmaya başlarken kavga yerde devam etti.

Published

on

By

İngiltere’nin ünlü mankenlerinden Crystal Foster ve arkadaşı Beth Adams, bir tanıtım etkinliği için gittikleri Slovakya’yı birbirine kattı…

Başkent Bratislava’daki bir gece kulübünde düzenlenen etkinlik sırasında beyaz elbise ve ince topuklu ayakkabı giyen Foster ve Adams bilinmeyen bir sebeple ağız dalaşına girdi.

Daha önce Playboy dergisine çıplak poz veren ve sosyal medyada yüz binlerce takipçisi olan mankenlerin kavgası gece kulübünün önüne taştı. Birbirlerine hakaret eden mankenleri kimse durdurmaya çalışmazken tartışma kısa bir süre içinde fiziksel kavgaya dönüştü.

DAVETLİLERE SALDIRMIŞ

İngiliz medyasında yayınlanan videoda ise iki kadının birbirine yumruk attığı ve saçlarını çekiştirdiği görülüyor. 26 yaşındaki Foster ile Adams’ın kavgası sırasında kadınlardan birinin sarı renkli peruğu koparken, insanlar kavgayı ayırmak yerine izledi ve tezahüratta bulundu.

Foster, mekandaki güvenlik görevlisinin kendisini taciz etmesinden sonra kavganın çıktığını iddia etti. Fakat işletmenin sözcüsü ise mankenlerin mekanda olay çıkardığını güvenlik görevlisinin araya girdiğini söyledi.

Yetkili, “Davetlilerden biri diğer konuklara fiziksel saldırı uygulamaya başlayınca güvenlik görevlisi müdahale ederek kadınları çıkardı. Mekanın dışında yaşanan kavgayı durdurmak gibi bir görevimiz ise yok” dedi.

Olay yerine polisin de çağrıldığı açıklanırken mankenlerin ilk uçakla İngiltere’ye döndüğü de belirtildi.

 

Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Advertisement
Advertisement

En Çok Okunanlar