Connect with us

Dünya

İngiliz kadın ilişkiye girmeden duramıyor! Tam 130 erkekle beraber oldu…

Annesini kaybettikten sonra kontrolünü kaybettiğini söyleyen Frankie Considine, 26 yaşındayken kendisine cinsel ilişki bağımlısı teşhisi konmuştu. Bir çocuk annesi olan genç kadın, geçmişini kabullense de bunun bir yaşam tarzı değil, bir hastalık olduğunu ifade etti.

Published

on

By

Frankie Considine, İngiltere’de yaşayan 28 yaşında bir çocuk annesi genç bir kadın. Hayatını modellik yaparak kazanan Frankie, anne ve babasının boşanmasının ardından kendisinde bir terslik fark etti.

Arkadaş canlısı, eğlenceli ve komik olarak tanımlanan Frankie, cinsel ilişki bağımlılığı nedeniyle arkadaşlarıyla olan planlarını iptal etmek zorunda kaldığını ya da hasta olduğunu söyleyerek işe gitmediğini ifade etti.

Bugüne kadar tam 130 erkekle birlikte olduğunu söyleyen Frankie, “Oldum olası kıvrımlı bir kadındım, kendimi ve vücudumu olduğu gibi kabul etmeye çalışırken bağımlılığımı keşfettim” dedi.

Depresyon tedavisi gördüğü sıralarda gittiği doktor tarafından cinsel ilişki bağımlısı teşhisi konulan Frankie, ilk ilişkisini 14 yaşında yaşadığını ve beraberliğinin dört yıl sürdüğünü söyledi.

Frankie’nin ilişkisini bitiren ise sadakatsizliği olmuş. Annesini kanser nedeniyle kaybeden Frankie, hastalığının bu kayıptan sonra iyice raydan çıktığını itiraf ediyor.

İçki ya da uyuşturucuya ilgi duymadığını, bu gibi bağımlılıkları olmadığını söyleyen genç kadın, annesinin yerine cinsel ilişki sırasında kurduğu yakınlığı koymaya çalışmış.

Annesini kaybettikten sonraki üç yıl içerisinde 80 erkekle beraber olduğunu söyleyen Frankie, 21’inci yaş gününde kontrolden çıktığını bir gecede dört farklı erkekle ilişkiye girdiğini anlattı.

“Gurur duymadığım şeyler yaptım” diyen Frankie Considine, hastalığının arkasına sığınmak istemediğini söylese de hayatını düzene sokmak için bir şey yapmadığını da itiraf ediyor.

2017 yılının Nisan ayında hamile kalan Frankie’nin kızı 2018’in Ocak ayında dünyaya gelmiş.

Frankie’ye kesin olarak seks bağımlısı teşhisi konması ise 26 yaşında gitmeye başladığı terapist sayesinde olmuş.

“Bu bir yaşam tarzı değil bir hastalık” diyen genç kadının arkadaşları ona destek olmuş ve Frankie, tedavi gördüğünü ve hastalığının iyiye gittiğini söylüyor.

Advertisement
Advertisement

En Çok Okunanlar