Connect with us

İngiltere

İngiliz milyoner Barrie Drewitt-Barlow, kızının eski nişanlısından bebek sahibi oldu

İngiltere’nin başkenti Londra’da yaşayan milyoner Barrie Drewitt-Barlow bu yıl evlendiği kızının eski nişanlısı Scott Hutchison taşıyıcı anne yöntemiyle kız çocuklarını kucaklarına aldı.

Published

on

By

İngiltere’nin başkenti Londra’da Barrie Drewitt-Barlow, (50)  kızının eski erkek arkadaşı Scott Hutchison(25) ile evlenmişti…

Eşcinsel çift, Valentina adlı kız çocuklarını önceki gün kucaklarına aldı. Barrie Drewitt-Barlow, bebeğin videosunu sosyal medya hesabından paylaştı. Barlow, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda bebeklerinin bir ay erken doğduğunu ve isminin Valentina Willow Drewitt-Barlow olduğunu duyurdu. Sosyal medya hesaplarından bebeğin videosunu paylaştı. Barrie paylaşımında, “Güzel kızımız Valentina Willow Drewitt-Barlow dünyaya hoşgeldin. Kızımız neredeyse bir ay erken doğdu ama yine de mükemmel. Tamamen kutsanmış hissediyoruz. Seni Seviyorum Scott” ifadelerini kullandı.

İLGİLİ HABER:

İngiltere’de taşıyıcı anne yoluyla baba olan bir adam, kızının eski sevgilisi ile nişanlandı

Barrie Drewitt-Barlow’un eski eşi Tony Drewitt-Barlow 1999’da Birleşik Krallık’ta taşıyıcı annelik yoluyla ikiz bebek sahibi olan ilk eşcinsel çift olarak biliniyor. Çift, boşanmalarına dek birlikte yaşadılar. Barrie ise şimdi kızının eski sevgilisi ile nişanlandı.

Milyoner Barrie Drewitt-Barlow, bu yıl evlenme teklifi ettiği kızının eski sevgilisi Scott Hutchinson ile nişanşandığında, üçü birlikte Hırvatistan’da tatil yapıyordu.

Nişanlı çift, taşıyıcı anne yoluyla ilk çocuklarını bekliyor. Evlilik teklifi ise Hvar Adası’nda gerçekleşti. Barrie’nin ikiz kızlarından biri olan 20 yaşındaki Saffron, 25 yaşındaki Scott’ın ilişkisi birkaç ay sürmüştü. Ardından Scott 50 yaşındaki baba Barrie’e aşık oldu. Florida’da yaşayan Barrie, mumlarla ve gül yapraklarıyla süslenmiş bir yatta gerçekleşen evlilik teklifi videosunu sosyal medyada paylaştı.

Barrie ve eski eşi Tony’nin servetinin 40 milyon sterlin olduğu belirtildi. 6 milyon sterlin değerindeki evde hala birlikte yaşayan ikilinin Saffron ve Aspen adlı ikizlerinden sonra üç çocukları daha oldu. Barrie Drewitt-Barlow, 2000 yılında İngiltere’de bir taşıyıcı annelik merkezi kurmuştu. Barrie ve nişanlısı Scott ise ilk bebeklerini Ocak ayında kucaklarına alacak. The Sun’a konuşan Berrie Drewitt-Barlow “Tekrar baba olacağımız için çok heyecanlıyız. Bebekle birlikte bunca yıllık evliliğimizin gerçekten bitmiş olmasına rağmen Tony de çok heyecanlı. Ancak hepimiz yine aynı çatı altında yaşamaya devam edeceğiz. Çok mutluyuz, çocuklarımıza iyi bir ebeveyn olmak istiyoruz. İnsanlar bunu anlamıyorsa, bu onların problemi. Bizim değil” dedi.

 

 

Advertisement
Advertisement

En Çok Okunanlar