Connect with us

Dünya

İngiliz polisi trende cinsel ilişkiye giren çifti arıyor

İngiltere’de bir trende cinsel ilişkiye giren çiftin görüntüleri sosyal medyada gündem olurken, polis harekete geçti. Ülkede şimdi çiftin ceza alıp almayacağı tartışılıyor…

Published

on

By

Wigan kentinde çekildiği düşünülen görüntüler sosyal medyada gündem oldu.

Ülkenin kuzeyinde faaliyet gösteren bir trende çekildiği belirtilen görüntülerde, bir çift, çevredekilerin bakışlarına aldırmadan cinsel ilişkiye giriyor.

Görüntüler, kısa süre içerisinde sosyal medyada gündem olurken, pek çok kişi görüntülere tepki gösterdi, bazıları da alay etti.

‘TRENDEKİLER TEPKİ GÖSTERDİ’

Yayımlanan görüntülerde, videoyu çeken kişinin çiftin yanına kadar gittiği görülürken, çiftin görüntülenmeyi umursamadığı görüldü.

Videoyu Twitter’a yükleyen kişi, trenin İskoçya’ya gittiğini belirtirken, çiftin yasaları çiğnediklerini söyledi. İsmini açıklamayan kişi, “Trenden birçok kişi onlara bağırıp durmalarını söyledi. Ancak onlar aldırış etmedi” dedi.

Görüntülerin ortaya çıkması ile İngiliz polisi de harekete geçti. İngiltere’de “1986 Kamu Düzeni Yasası’na” göre, halka açık alanlarda seks yapmak yasalara aykırı olarak kabul ediliyor. Ancak İngiliz basınına göre, yasağın treni kapsayıp kapsamadığı henüz net değil.

Görüntülerin sosyal medyada gündem olmasının ardından, polisin kimlikleri henüz belirlenmeyen iki kişiyi aradığı açıklandı.

Advertisement
Advertisement

En Çok Okunanlar