Connect with us

Dünya

İngiltere Başbakanı Johnson ile Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan samimi Türkçe diyalog

Cumhurbaşkanı Erdoğan, NATO Liderler Zirvesi öncesi yapılan fotoğraf çekiminde ABD Başkanı Joe Biden ve İngiltere Başbakanı Boris Johnson ile şakalaşması dikkati çekti. Johnson, Erdoğan’ı parmakla göstererek Türkçe olarak “Çok güzelsin” ifadesini kullanması sonrası kahkaha sesleri yükseldi. Erdoğan, Johnson’a aynı sözlerle karşılık verince Biden da kahkahalarla eşlik etti.

Published

on

By

İspanya’daki NATO Liderler Zirvesi’nde bulunan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, aile fotoğrafı çekimi sırasında ABD Başkanı Joe Biden ile bir araya geldi. Tokalaşan iki lider bir süre sohbet etti.
Erdoğan ve Biden’a daha sonra İngiltere Başbakanı Boris Johnson da katıldı. Grubun sohbeti sırasında Johnson’ın parmağıyla gösterdiği Cumhurbaşkanı Erdoğan’a Türkçe olarak “Çok güzelsin” demesi ekibi kahkahaya boğdu. Erdoğan’ın, Johnson’a aynı şekilde “Çok güzelsin” sözleriyle karşılık vermesi üzerine ABD Başkanı Biden gülmeye başladı.

Sosyal medyada gündem oldu

3 liderin sohbeti sırasında yaşananlar kameralara anbean yansırken, Erdoğan ile Johnson arasında yaşanan eğlenceli diyalog sosyal medyada da gündem oldu. Çok sayıda kullanıcı videoyu paylaşarak keyifli sohbet hakkında yorumlarda bulundu.

Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Advertisement
Advertisement

En Çok Okunanlar