Connect with us

İngiltere

İngiltere bu görüntüyü konuşuyor! BBC spikeri canlı yayına şortla çıktı

İngiltere’nin yayın kuruluşu BBC’de spiker Shaun Ley, canlı yayına şortla çıktı. Ley’İn görüntüleri sosyal medyada paylaşılınca viral oldu.

Published

on

BBC’de yer alan bir görüntü sosyal medyada paylaşılınca bir anda viral oldu. 11 haberlerini okuyan sunucu Shaun Ley’in canlı yayına şortla çıkması adeta ülkeyi salladı.

İlkbahar ve yaz başlangıcını genellikle serin ve yağmurlu geçen İngiltere’de bu günlerde oldukça sıcak ve güneşli günler yaşıyor. Sıcaklığa alışık olmayan İngilizler, BBC yayınında sunucunun ekrana şortla çıktığı anları konuşuyor.

Londra’da ölçülen sıcaklıklar 28 dereceyi geçerken, 51 yaşındaki Shaun Ley’in belden yukarısı ceket, gömlek ve kravattan oluşan kombinle oluşurken, masanın altında görülenler ise görenleri şaşırttı.

Ciddi yayıncılığıyla tanınan BBC’de 1990 yılından beri çalışan ve birçok habere imza atan Ley, çarşamba günü yayını altında pantolonla değil şortla tamamlamayı seçti. 

Koronavirüs salgınıyla birlikte hayatımıza giren online toplantılar ve televizyon yayınlarının bile evden yapılıyor olması sık sık canlı yayın kazalarının yaşanmasına sebep oldu.

Advertisement
Advertisement

En Çok Okunanlar