Connect with us

Dünya

Boris Johnson’ın yeni asistanı Joy Morrisey’in erotik filmi çıktı!

İngiltere’de son dönemde düzenlediği partilerle gündemde olan Başbakan Boris Johnson’ın yardımcısı olarak seçilen 41 yaşındaki Joy Morrisey’in erotik bir filmde rol aldığı ortaya çıktı.

Published

on

By

Son günlerde salgın yasaklarına rağmen düzenlediği partiler nedeniyle ​​​“Partygate” olarak da bilinen skandalın odağındaki Boris Johnson’ın bu hafta göreve aldığı ABD doğumlu asistanı Joy Morrisey, İngiliz basınının gündemine oturdu.

41 yaşındaki Morrisey’nin 2009 yılında Geek Mythology isimli filmde oynadığı ortaya çıktı. Sinema endüstrisinin düşük bütçeli yapımları tanımlayan B-sınıfı film kategorisindeki müstehcen filmin bir sahnesinde Morrisey, birlikte rol aldığı aktörün sırtına çıkıyor.

İnternet üzerinden filmi izleyenler ve eleştirmenler 90 dakikalık filmdeki Morrisey’nin performansını beğenmediklerini söyledi. Sözcü’de yer alan habere göre Başbakan Johnson’ın “gözü ve kulakları” olacak Morrisey’nin rol aldığı film hakkında, “Bu film tam bir hayal kırıklığı. Keşke izlemeseymişim diyeceksiniz” yorumları yapıldı.

ABD’de dünyaya geldikten sonra Londra’ya ünlü eğitim kurumu LSE’de yüksek lisans yapmak için gelen Morrisey yaklaşık 15 yıldır İngiliz vatandaşı.

Johnson, tarafından parlamento özel sekreteri olarak görevlendirilen Morrisey bu atama sonrasında, “Bu göreve geldiğim için onur duydum. Pandemiden çıkarken yapılacak çok şey var” demişti.

Advertisement
Advertisement

En Çok Okunanlar