Connect with us

Dünya

İngiltere, kripto paralar için fırsat yaratmak istiyor

Birleşik Krallık, kripto varlık teknolojisi için küresel bir merkez haline gelerek bu önemini iyice artırmak istiyor.

Published

on

Konu ile ilgili İngiltere hükümeti tarafından bazı açıklamalar yapıldı. Birleşik Krallık hükümeti tarafından yapılacak hamlelere baktığımızda sabit kripto para birimlerinin ön planda olacağını görüyoruz. Ayrıca bir NFT üzerinde çalışılıyor. Burada esas önemli olan Birleşik Krallık hükümeti tarafından yapılacak kripto para teknolojisi odaklı çalışmalardır.

Geleceğin yatırımcılarını ve olanaklarını giderek artırmaya gayret gösteren İngiltere etkin bir şekilde düzenlemelere devam ediyor. Özellikle etkin bir şekilde yatırım yaparak uzun vadeli düşünen kişilere ihtiyaç olduğu söyleniyor. Burada İngiltere uzun vadeli yatırımlar yapmak isteyenlere güven aşılama gayretinde.

Tüketiciler için çok daha verimli ödeme araçları sağlamak isteyen İngiltere böylece kripto paraların potansiyeline güvendiğini bir kere daha göstermiş oldu.

Geliştirilecek Blockchain teknolojisi ile birlikte çok daha verimli ödeme araçları ön plana çıkacak. Ayrıca NFT koleksiyonları desteklenecek. Belki de İngiltere önümüzdeki yıllarda Binance ile birlikte çalışacak. Konu ile ilgili henüz bu tür ayrıntılardan bahsedilmedi. Fakat İngiltere bu işi fazlasıyla ciddiye alıyor. Yeni gelişmeler geldikçe hızlı bir şekilde aktarmaya devam ediyoruz.

 

 

 

Haber: CNNTürk

Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Advertisement
Advertisement

En Çok Okunanlar