Connect with us

İngiltere

İngiltere’de akılalmaz olay: Dünya bu ihaneti konuşuyor! hamile sevgilisini bırakıp…

İngiltere’de 24 yaşındaki hamile Jess Aldridge’nin sevgilisi Ryan Shelton, Aldridge’nin annesi Georgina Aldridge ile birlikte yaşamaya başladı. Akılalmaz ihanet bir anda gündem oldu…

Published

on

By

İngiltere’de, hamile kızının sevgilisini alan 44 yaşındaki anne Georgina Aldridge tüm dünyada konuşulmaya başlandı.

Jess Aldridge ile sevgilisi Ryan Shelton ile üç yıllık ilişkileri ve bir de yeni doğan bebekleri var.

Shelton sevgilisini bırakarak annesiyle birlikte yaşamaya başladı.

The Sun gazetesine açıklama yapan Ryan, “Kimsenin ne düşündüğü umrumda değil, Georgina’ya aşığım ve bunu herkes bilsin istiyorum.

Başkalarının fikirleri beni hiç rahatsız etmiyor. Ne olduğunu ben biliyorum. Her hikayenin iki yüzü vardır ve tüm bunların arkasındaki gerçeği biliyorum. Olanlardan kimse hoşlanmayacak ama bu onları ilgilendirmez.

Bu hikayede sandığınızdan daha fazlası var ama şimdilik tüm söylemek istediğim bu.” diye konuştu.

Ryan kararının arkasında durduğunu söylese de, ihaneti aile ve arkadaşları arasında şok etkisi yarattı ve öfke patlamasına neden oldu.

Birkaç hafta içinde Georgina, Ryan’la flört etmeye başladı. Jess Reuben adını verdiği yeni doğmuş bebeğiyle hastaneden eve geldiğinde, annesi ve çocuğunun babası olan sevgilisi kaçmışlardı.

Jess annesiyle yüzleştiğinde Georgina, iddiaya göre omuz silkti ve gayet rahat bir tavırla “Kime aşık olduğumuza kendimiz karar veremeyiz” dedi. Jess, annesinin kendisinden özür bile dilemediğine inanamadığını söyledi.

Advertisement
Advertisement

En Çok Okunanlar