Connect with us

İngiltere

İngiltere’de çiftlere yeni ilişki kuralları getirildi

Published

on

By

Birlikte yaşamayan, ancak ‘yerleşik’ ilişkiler içinde olan çiftlerin artık İngiltere’de buluşmalarına ve seks yapmalarına izin veriliyor!!!

Devlet izin veriyor diye yalnız kaldığınızda hemen soyunmayın, partnerinizin de izin vermesi lazım. Ama’ devlet izin verdi yaaa size ne’ demekle aksiyon bulma şansınız çok düşük.

Daha yaratıcı olmanız lazım. Geçen hafta sessizce güncellenen hükümet yönergeleri, birlikte yaşamayan insanların seks yapmasını yasadışı hale getiren Haziran kararını tersine çevirdi. Birlikte yaşamayan insanlar, “yerleşik bir ilişkileri varsa” sevişebilir.

“Yerleşik” ile ne kastedildiğini açıklanmamış! Ancak gündelik seks hala yasak.  Yani milletin…. diyen  ‘o ünlü işadamı’ da olsanız milleti şu dönem tek tek yada toplu olarak beceremeyeceksiniz! En azından İngiltere’de millet garantide.

Gece kulübünde tanıştığınız biriyle sevişmeden önce ailesini ziyaret ederseniz, söz kesip yüzük takıp, nişan için gün alırsanız belki ‘biz ciddiyiz’ diyerek sevişebilişiniz.

İngiliz hükümeti Türk kültürünün değerini anladı galiba! Manchester’ın yerel kilitleme kuralları uyarınca, ayrı yaşayan çiftlerin kendi evlerinde seks yapmalarına izin verilmiyor, ancak otellerde buluşmalarına izin veriliyor.

İngiliz polisin yatağın altında saklama gibi bazı haklarını çoğaltmak gerek. Yoksa nerden bilebilir kim spor yapıyor kim sevişiyor?
Komşuların, yan komşularının yatak odasının perde arasından bakması ve yasadışı sevişmeleri kayıt etmeleri şu an Manchester da teknik olarak serbest. Ama sevişmek yasak:)

İngiliz kanunlarına göre, ŞAKA DEĞİL, birinin suç işlendiğini görürse vatandaşın tutuklama yapma hakkı var. Bakınız Citizen’s Arrest. Hatta linki alta ekliyorum.

https://en.wikipedia.org/wiki/Citizen%27s_arrest

Manchester’da yaşıyorsanız komşularınız sevişiyorsa, pencere açıksa girip ikisini de tutuklayabilirsiniz. Yatağa atladığınızda 10 saniye içinde eşleri ayırıp tutuklusunuz demeniz lazım. 10 saniyeden fazla yatakta kalmanız, işin boyutunu kanunen karman çorman eder!

Anglia Ruskin Üniversitesi’ndeki araştırmacılara göre, her on Britanyalıdan altısı tecrit sırasında herhangi bir cinsel aktivite göstermemiş. Yüzde 60 ellerinden ne geliyorsa idare edecekler atık!
Bence bu patlamaya hazır yüzde 60’ı organize edip devrim yapabiliriz. Parlamentoya yürürken atılacak sloganları da siz düşünün artık.

Sex no longer illegal for couples in ‘established relationships’

 

Advertisement
Advertisement

En Çok Okunanlar