Connect with us

Dünya

İngiltere’de ihbarları görmezden gelip arabada sevişen polisler gündem oldu!

İngiltere’de ihbarları görmezden gelip seks yapan Molly Edwards ve Richard Paton adındaki polisler gündem oldu.

Published

on

By

İngiltere’de iki polis memuru görev başındayken bir ekip arabasında seks yapmak için hastaneden yapılan çağrıları ve hırsızlık ihbarlarını görmezden geldi.

Olay Çavuş Molly Edwards ve sevgilisi PC Richard Paton’un ilişkisinden şüphelenen amirlerinin aracı dinlemesi sonucunda ortaya çıktı.

The Sun’ın haberine göre, 39 yaşındaki Paton’un, bir elektrik mağazasında yaşanan hırsızlık olayında yardım için telsizden saat 4.51’de acil bir talepte bulunmasının ardından, ”ah, hadi soyunalım” diye inlediği duyuldu.

OLAY YERİNE 15 DAKİKA UZAKLIKTA

Her ikisi de evli ve çocuklu olan memurlar, bir gece kulübünün çıkışında ciddi bir saldırıya uğrayan iki kurbanla ilgilenmek için sabah saat 4.17’de yapılan bir hastaneye gitme çağrısını da görmezden geldi. Çiftin o sırada seks yapmak için 15 dakikalık uzaklıkta olduğu öğrenildi.

Disiplin Kurulu, dört ağır suistimal iddiasının kanıtlandığını ve her ikisinin görevden alınacağını söyledi. Her ikisi de 30’lu yaşlarının sonlarında olan Edwards ve Paton, geçen ay mahkemeye çıkmadan önce istifa etti. Panel başkanı John Bassett’in olayı, halk tarafından çirkin olarak kabul edilecek ve ciddi bir görev ihmali olarak nitelendirdi.

Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Advertisement
Advertisement

En Çok Okunanlar