Connect with us

İngiltere

İngiltere’de Kıbrıslı Türk postacıya bir araç çarpıp kaçtı, Necati isimli genç ağır yaralandı

Kuzey Londra’nın Edmonton bölgesinde Cumartesi akşamı Necati isimli Kıbrıslı Türk postacı, bir aracın kendisine çarpması sonucu ağır yaralandı. Londra polisi, genç postacıya çarpıp kaçan sürücüyü arıyor.

Published

on

By

Kuzey Londra’nın Edmonton bölgesinde Kıbrıslı Türk olan 30 yaşında Necati isimli bir postacı, henüz tespit edilemeyen bir aracın kendisine çarpması sonucu ağır şekilde yaralandı.

Genç adama çarpan araç kayıplara karışırken, Necati isimli şahsın vücudunun çeşitli yerinde oluşan kırıklar ve başından yaralanması nedeni ile hastaneye kaldırıldığı öğrenildi.

Londra polisi her yerde genç postacıya çarpan beyaz renk Mercedes marka araç sürücüsünü arıyor.

Necati’nin amcası Ahmet Baştürk İngiltere’nin t-vine isimli haber sitesine yaptığı açıklamada, 30 yaşında ve 1 çocuk babası olan Necati’nin araç çarpması sonu dizinin kırıldığını, ayak bileğinin kırıldığını, uyluğunun üst kısmında ciddi yırtıklar olduğunu ve bu nedenle kapsamlı ameliyat geçirmesi gerektiğini ayrıca baş ve boynunda da yaralanmaları olduğunu ve kafasında birden fazla dikiş olduğunu belirtti.

Ahmet Baştürk’ün sosyal medya paylaşımı ise şu şekilde;

Yeğenim Necati’yi dün Edmonton Hertford Road’da beyaz Mercedes araba çarptı ve durmadan kaçtı. Necati şu an hastanede, dizi kırık, ayak bileği kırık ve daha başka ağır yaralardan ameliyata alınacak.

Mercedes’i süren kişi polis tarafından aranıyor. Hertford Road kamera dolu. Umarım çok yakında bu pislik tutuklanacak ve hesap vermeye mecbur kalacak! Tavsiyem, polis seni bulmadan teslim ol!

Advertisement
Advertisement

En Çok Okunanlar