Connect with us

Yaşam

İngiltere’de yaşayıp Türkiye’de kaza geçiren mağdurların yardımına koşuyorlar.

Türkiye’de olan kaza ve sonrası yalnız ve çaresiz değilsiniz. GMC, son on yıl içerisinde meydana gelen kazalarda yaşadığınız kayıp ve zararlar giderilinceye kadar size ücretsiz danışmanlık hizmeti vermeyi taahhüt ediyor.

Published

on

By

Türkiye’de faaliyet gösteren ve kurulduğu tarihten itibaren hem Türkiye hem de yurt dışında yaşayan yurttaşların çözümsüzlüğe dönüşen sorunlara sunduğu katkılarla birçok insanın sorunlarına çare olan Grup Merkez Hasar A.Ş. şimdi de İngiltere de yaşayan mağdurların yardımına koşuyor.

Havayolu, Denizyolu, Karayolu her nerede olursa olsun vefat daimi sakatlık veya yaralanma sonucunda oluşan tedavi giderlerinin ilgili sigorta şirketlerinden veya Güvence Hesaplarından alınmasına yönelik hizmetler sunduğunu belirten GMC yetkilisi Ercan Ongun, “Son on yıl içerisinde meydana gelen kazalarda yaşadığınız kayıp ve zararlar giderilinceye kadar vatandaşlarımıza destek olmayı taahhüt ediyoruz” diyor.

Bu bağlamda ülkemizde bir ilke öncülük ettiklerini belirten Ongun, “Profesyonel hasar yönetimi ve danışman kadrosuyla çağdaş sigorta güvenliğini bir adım ileriye taşıdık. İngiltere ve Avrupa’dan Türkiye’ye tatil yapmaya gelip kazalara karışan yerli ve yabancı tüm mağdurlara hizmet veriyoruz. Üstelik sorunların çözümünde işlemleriniz bitinceye kadar sizden hiçbir ücret Talep Etmiyoruz” açıklaması yaptı.

2006 yılından bu yana hizmet veren Grup Merkez Hasar’ın uzman kadrosuyla tüm sorunlara çözüm odaklı çalıştığını belirten Ercan Ongun, “Vatandaşlarımız bizi aramaya çekinmesin. Mağduriyetleri giderilene kadar hiçbir ücret talep etmeden vatandaşlarımızın yayında oluyoruz” dedi.

İletişim:

Whatsapp hattı: Ercan ONGUN +90 531 088 57 46, Semra BULUT +90 546 648 81 89

web sayfası:https://gmh.com.tr/

Advertisement
Advertisement

En Çok Okunanlar