Connect with us

Dünya

İngiltere’nin en genç milyarderinin parti fotoğrafları gündem oldu

İngiliz basını İngiltere’nin en genç milyarderi 31 yaşındaki Hugh Grosvenor’un partilerle dolu hayatını gündeme taşıdı. Genç milyarderin hiç bilinmeyenlerini yazdı.

Published

on

By

İngiltere’nin en genç milyarderi Hugh Grosvenor, 25 yaşında, babası hayatını kaybettiği zaman 9 milyar sterlinlik mirasın sahibi oldu. Ülkenin en genç milyarderi olan Grosvenor bir emlak şirketinin de sahibi.

Şu anda 31 yaşında olan Grosvenor, servetin yanı sıra, konut fiyatlarının astronomik düzeyde olduğu Belgravia ve Mayfair bölgeleri de dahil “Londra’nın yarısı”nın sahibi.

Prens Harry ile arkadaşlığıyla da bilinen Grosvenor, 2012 yılında malikanesinde verdiği ve dünyaca ünlü yıldızları ağırladığı, uzun süre manşetlerde olan partiyle gündeme gelmişti.

KRALİYET İLE YAKINLIĞIYLA BİLİNİYOR

Grosvenor, Kraliyet ailesiyle de yakınlığıyla tanınan bir isim. Öyle ki, 2013’te Prens William’ın oğlu George’un vaftiz babası olduğu söyleniyordu.


Ancak tüm bu zenginliğe, yakın önemli dostlara rağmen Grosvenor’un ismi ‘partici’ kişiliğiyle anılmaya devam ediyor. İngiliz basını, milyarder statüsüne rağmen parti hayatından kopmayan Grosvenor’un bir parti çıkışı seks oyuncağı ile görüntülendiğini aktardı.

The Mirror gazetesi, genç milyarderin, üniversite yıllarında çekilen fotoğraflarını
ortaya çıkardı. Gazete, Grosvenor’u ‘gözde bekar’ olarak nitelendirirken, üniversite yıllarında yaptığı kaçamaklara dikkat çekti.

Ayrıca, genç milyarderin corona virüsü ile mücadele kapsamında NHS’ye 12,5 milyon sterlin bağışladığı hatırlatıldı. 2020 yılında yapılan bağış sonrası isminin daha popülerleştiğine yer verilirken, “Bu durum onu partilerden alıkoymadı.” ifadesi kullanıldı.

Advertisement
Advertisement

En Çok Okunanlar