Connect with us

Gündem

İngiltere’nin iki havalimanından Türkiye’deki 4 noktaya haftada 23 uçuş yapılacak

Pegasus Hava Yolları’nın İngiltere’nin Manchester ve Stansted havalimanlarından Antalya, İzmir ve Dalaman’a yapacağı haftalık uçuş sayısı belli oldu.

Published

on

Pegasus Hava Yolları, 2021 yaz sezonunda İngiltere’nin Manchester ve Stansted havalimanlarından Dalaman’a yapacağı uçuş sayısını artırma kararı aldı.

Manchester ve Stansted’den haftada 6 uçuş yapacak

Manchester-Dalaman hattında daha önce haftada bir uçuş yapma kararı alan şirket, 21 Mayıs itibariyle bu hatta pazartesi, çarşamba ve cuma günleri olmak üzere haftada 3 uçuş yapacak. Uçuşlar 29 Ekim’e kadar devam edecek.

Pegasus ayrıca, Stansted-Dalaman uçuşlarını da artırdı. Bu hatta da uçuşlara 21 Mayıs’ta başlayacak olan şirket, pazartesi, perşembe ve cuma günleri uçuş yapacak. Stansted-Dalaman uçuşlarının da ekim sonuna kadar devam etmesi planlandı.

Haftada İzmir’e 7, Antalya’ya 10 uçuş yapacak

Pegasus Hava Yolları ayrıca, Stansted-İzmir ve Stansted-Antalya hattında da önemli sayıda uçuş yapacak.

Stansted’den İzmir’e haftanın 7 günü uçuş planlayan şirket, 1 Kasım’dan sonra düzenli olarak haftada 4 uçuşla yola devam edecek.

Stansted-Antalya hattında ise 1 Haziran itibariyle, salı ve cumartesi günleri çift frekans olmak üzere, haftada 9 uçuş yapacak olan Pegasus Hava Yolları 15 Haziran’dan itibaren perşembe günleri de çift frekans uçarak haftalık uçuş sayısını 10’a çıkaracak. Stansted-Antalya uçuşları da 1 Kasım’a kadar devam edecek.

Kaynak: TurizmGüncel

Advertisement
Advertisement

En Çok Okunanlar