Connect with us

İngiltere

İngiltere’nin ’terminatör’ kedisi Teddy, 3 silahlı saldırı atlattı

İngiliz basınında ’terminatör’ olarak anılan Teddy adlı kedinin, 3 kez silahlı saldırıya uğradığı ve saldırılardan birinde kurşunun midesine isabet ettiği ortaya çıktı. Kliniğe kaldırılan kedi, başarılı tedavinin ardından üçüncü saldırıyı da bertaraf etmiş oldu.

Published

on

İngiltere’de Teddy adında bir kedi, silahlı bir saldırgan tarafından 3 kez hedef alındı. Teddy’nin sahibi Lauren Williams’ın sosyal medya hesabında paylaştığı hikayeye göre bu saldırılardan ilk ikisi ocak ayında meydana geldi. 

Williams, silahlı saldırganın Teddy’yi 2 defa kuyruğundan vurduğunu ve son olarak mayıs ayında gerçekleşen saldırıda ise bir kurşunun Teddy’nin midesine isabet ettiğini söyledi.

The Mirror’a konuşan Williams, “Birinin Teddy gibi bir hayvana bunu yapması ürkütücü, korkunç ve acımasız. Yanına koştuğumda Teddy hareket edemiyordu ve kan birikintisinin içinde yatıyordu. Yerde çok kan vardı. Adeta bana ağlıyordu, bu durum yüreğimi parçaladı” ifadelerini kullandı.

“9 can hakkının hepsini kullanacak gibi duruyor”

Olayın ardından veteriner kliniğine kaldırılan Teddy’nin birkaç gün boyunca tedavi gördüğü ve şans eseri merminin hayati organları ıskaladığı belirtildi.

Klinikteki tedavi süreci başarıyla sonuçlanan Teddy, sahibine geri döndü. İngiliz basını son saldırının da gün yüzüne çıkmasıyla Teddy’yi ‘survivor’, ‘terminatör’ olarak tanımlamaya başladı.

Kedisi Teddy’nin ölümden dönmesini sevinçle karşılayan Williams ise “Hayatta kalması gerçekten olağanüstü. 9 can hakkının hepsini kullanacak gibi duruyor. Teddi gerçekten çok zor bir kedidir. Ondan daha zorunun olduğunu düşünmüyorum” dedi.

Diğer yandan, Teddy’yi 3 kez vuran silahlı saldırganı arama çalışmaları devam ediyor.

Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Advertisement
Advertisement

En Çok Okunanlar