Connect with us

Magazin

İrem Altuğ: İki kocamla birlikte yaşıyorum

Sosyal medya kullanıcıları Çukur dizisinde Ayşe karakterini canlandıran İrem Altuğ’un ‘Biri eski kocam biri yeni kocam’ dediği isimlerin peşine düştü. İrem Altuğ’un ‘İki kocamla birlikte yaşıyoruz” sözleri magazin dünyasına bomba gibi düştü.

Published

on

By

Çukur dizisindeki Ayşe karakteri ile ününe ün katan İrem Altuğ,  gazetecilere verdiği ‘iki kocamla birlikte yaşıyoruz’ sözleri ile magazin gündemine bomba gibi düştü. Çukur’un Ayşe’sinin birlikte yaşıyoruz dediği iki kocasının kimler olduğu merak konusunu oldu.

Ünlü sanatçı İrem Altuğ’un ironi dolu cümlesi sonrası magazin seven sosyal medya kullanıcıları ise bu iki kocanın kimler olabileceğini araştırmaya başladı.

“İki kocamla birlikte yaşıyoruz”

Flaşların patlamasıyla şoke olan oyuncunun yanındaki iki beyefendi dikkat çekti. Ayaküstü basın mensuplarıyla sohbet eden ünlü oyuncu sorulara “Bir şey yapmıyorum, kocalarımla yaşıyorum. İki kocamla birlikte yaşıyoruz” şeklinde yanıt verdi. İrem Altuğ, yanındaki iki beyefendiyi”Bu eski kocam, bu yeni kocam. Biz böyle yaşıyoruz” diyerek tanıttı.

Şaka mı gerçek mi? Hangisi İrem Aktuğ’un eski kocası? Hangisi yeni kocası?

İrem Altuğ’un o anlara ait videosu kısa sürede sosyal edyada onlarca yorum geldi. Birçok kullanıcı oyuncunun muhabirlere şaka yaptığını, söylediklerinde ciddi olmadığını öne sürdü. Öte yandan oyuncunun Instagram’da da zaman zaman bu tarz esprili paylaşımlar yaptığı göz çarptı.

Kaynak: Magazin Burada 

Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Advertisement
Advertisement

En Çok Okunanlar