Connect with us

Magazin

İrem Derici 2022 hedefini açıkladı: Donla sahneye çıkacağım

İddialı açıklamaları ve sahne kıyafetleri gündemden düşmeyen İrem Derici’nin 2022 yılı hedefi çok konuşulur. Bu yıl bolca spor yapacağını belirten Derici sahneye de donla çıkacağını söyledi.

Published

on

By

İrem Derici, 2021’i değerlendirdi!

Önceki gün saç stilisti ve make-up Önder Tiryaki’nin Nişantaşı’ndaki stüdyosuna giden şarkıcı, habercilerin kapı önünde beklediğini fark edince pencereyi açtı, “Bu yılın son balkon konuşmasını yapıyorum” dedi.

Ardından ekledi: “Hayatımın en iyi yılıydı. Haftada en az 3-4 konser verdim. Ancak şu sıralar çok çalışmaktan kafayı yemek ve sapıtmak üzereyim. Herkes tetikte olsun.”

“KARIŞMAYIN KARDEŞİM”

Meslektaşları Gülşen ve Hande Yener gibi kendisinin de sahne kıyafetlerine laf edildiğini söyleyen İrem Derici, “Bırakın karışmayın, kim ne istiyorsa onu giysin kardeşim” dedi.

Sonra 2022 hedefini espri ile karışık şöyle anlattı: “Martta kısmetse 35 yaşıma gireceğim. Ocakta da deli gibi spora başlayacağım…

Bu yıl en büyük hırsım; kas yapmak. Alacaksın kaşarı, rendeleyeceksin karnımda. Öyle bir kas yani. Sonra da donla çıkacağım sahneye. Kim ne diyorsa desin hiç umurumda değil.”

 

Posta

 

Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Advertisement
Advertisement

En Çok Okunanlar