Connect with us

Magazin

İrem Derici: “Babam umarım daha fazla çocuk yapmaz, yeter!”

İrem Derici, geçtiğimiz akşam bir törende sahne aldı. Şarkıcının babası ve eski sevgilisi ile ilgili söylediği sözler ağızları açık bıraktı…

Published

on

İrem Derici, Türkiye Marka Zirvesi’sinde sahne aldı. 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı özel konserinde İrem Derici binlerce kişiye unutulmaz dakikalar yaşattı. Derici, sahneye çıkmadan önce yaptığı röportajında şunları söyledi;

“İrem Hanım tatil var mı?” sorusuna ünlü şarkıcı, ”21 Mayıs’ta Van’dayım. Oradan İzmir’e geçeceğim, iki gün Çeşme’deyim. Beklerim, selülit sezonumuz açılmıştır. Daha önceden de çektikleriniz var ‘Bunları da yeni çektik’ diye koyabilirsiniz. Çünkü selülit yoğunluğum aynı, hiçbir şey değişmedi. Spor yaptım iki hafta, bıraktım aynen geri geldiler.

O BENİM ANNEM DEĞİL

“Anneniz ve babanızın ayrılık haberleri çıktı” sorusuna ünlü şarkıcı, “O da mı çıktı? Ama o benim annem değil. Annem ile babam 1992 yılında boşandılar, ben beş yaşındaydım. Ben çok sorunlu bir çocuk olduğum için benim okul problemlerim, buna ekleyebileceğiniz bir sürü problem.

BABAM AŞK HAYATIMI UMURSAMAZ

Mevzusu geçen hanım benim babamın eşi. Aralarında ne geçti, ne oldu hiçbir fikrim yok. Gram umurumda değil. Babam da keza benim aşk hayatımı gram umursamaz. O yüzden sırf adamcağız ünlü babası diye devamlı boşanma haberlerinde.

“Ben de boşanalı bu arada yedi yıl oldu. Allah mutlu mesut etsin iki tarafa da başarılar diliyorum hayatlarında. Babam da umarım daha fazla çocuk yapmaz, yeter” dedi.Cem Bey bir yerlerde sahne alsa buna karşı çıkar mısınız?” sorusuna sinirlenen Derici ”Bana çöp sormayın olur mu?” diye yanıt verdi.

Advertisement
Advertisement

En Çok Okunanlar