Connect with us

Magazin

İrem Derici: Müge Anlı ablamı kızdıramam, üstüme alınmadım

İrem Derici, önceki gün Nişantaşı’nda görüntülendi. Hande Yener’in kırık ayağıyla sahneye çıkmasıyla ilgili yorumda oldu. Müge Anlı’nın birçok ünlünün tercih ettiği bir olay hakkında, “Ciddi bir psikiyatrik rahatsızlıktır” sözleriyle ilgili de açıklamada bulundu.

Published

on

Geçtiğimiz gün Nişantaşı’nda objektiflere takılan ve rutin bakımlarını yaptırmaya geldiğini ifade eden ünlü şarkıcı İrem Derici, basın mensuplarıyla konuşarak “Yaş 35’e geliyor. 35 bin bakımımı yaptırdım” dedi.

Derici, geçtiğimiz günlerde fotoğraflarda filtre kullananları eleştiren ve “Fotoğraflarda filtre kullanmak, ciddi bir psikiyatrik rahatsızlıktır. Bu durum insanı intihara sürükler” diye konuşan Müge Anlı’ya yanıt verdi.

“Ne yapayım, dayanamıyorum. Müge Anlı kızıyor diye filtresiz paylaşım yapacağım bundan sonra. Müge ablamı kızdıramam” yorumunda bulunmuştu.

Bu sözleri hatırlatılan Derici, “Videoyu gördüm altına esprili yorum yaptım. Üstüme alınmadım. Dayanamıyorum, çok seviyorum filtreleri” ifadelerini kullandı.

Sevgililer Günü planları da sorulan İrem Derici, “O gün babamın doğum günü. Sevgi dolu bir adam. Onun doğum gününü kutlayacağız” dedi.

At binme eğitimleri almaya başladığını açıklayan şarkıcı, şöyle konuştu; “Şimdi Maslak’ta at binmeye gidiyorum. Uzun yıllardır hayalimdi…”

“Daha önce bir deneyimim yok. Sadece bir klibimde atla yürümüştüm. Onun bana verdiği huzur enerji hoşuma gitti. Mart’ta 35 olacağım ya, yeni bir hobi yapayım dedim.”

Derici, geçtiğimiz günlerde kırık ayağıyla sahneye çıkan Hande Yener hakkında “Hande’ye aşık oldum. Bacağı kırık bir şekilde sahneye çıkmış. O ne asalet. Bende çıkarım ama Hande Kadar güzel olamazdım” dedi.

Milliyet’in haberine göre; boynundaki C harfli kolye dikkat çeken Derici, muhabirlerin “Cem (Belevi) beyin baş harfi mi?” sözlerine “Bu cemiyetin ‘C’si. 11 Şubat’ta Cemiyet Gazinosu’nda görüşmek üzere” şeklinde karşılık verdi.

Posta

 

Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Advertisement
Advertisement

En Çok Okunanlar