Connect with us

Magazin

İrem Derici’den esprili evlilik yanıtı: Evlenmeyeceğim ulan

Daha önce altı kez evlenip boşanan Seda Sayan, sunucusu olduğu programda solistlik yapan kendisinden 25 yaş küçük Çağlar Ökten ile mayıs ayında nikah masasına oturacağını açıkladı. Günlerdir magazin gündeminde ilk sıralarda yer alan haber İrem Derici’ye de soruldu. Altı yıl önce Rıza Esendemir’den popçu, ‘ikinci evlilik’ ve ‘çocuk’ sorularına bakın nasıl karşılık verdi. İşte detaylar…

Published

on

İrem Derici, önceki gün Bebek’te bir güzellik merkezi çıkışı objektiflere takıldı. 2014 yılında nikah masasına oturduğu Rıza Esendemir’den 2016’da ayrılan ve şimdilerde meslektaşı Cem Belevi ile aşkı doludizgin devam eden şarkıcı, evlilik hakkında çok konuşulacak açıklarda bulundu.

Yedinci evliliğini yapmaya hazırlanan Seda Sayan’ı örnek gösteren basın mensuplarının, “Siz ikinci evliliği yapacak mısınız?” sorusuna 34 yaşındaki ünlü popçu, “Evlenmeyeceğim ulan” diyerek, esprili bir cevap verdi.

Gazetecilerle şakalaşan Derici, “Seda ablam bizim için de evlendi. Ben düğün derneklerden nefret ediyorum. Sadece sahneye çıkmayı seviyorum, orada para kazanıyorum” derken, “Altın takmaktan gına geldi. Gram alacağım artık” sözleriyle de dikkat çekti.

34 yaşındaki şarkıcı, “Köpek gibi çalışıp, prensesler gibi yaşıyorum. Çoluk çocuk istemiyorum. Köpeğime bile zor bakıyorum. 35 yaşındayım, gezmek istiyorum, görmek istiyorum. Bak Merve (Özbey) ikinci çocuğu yapıyor. Ben onlara agu cugu yapıyorum uzaktan, yetiyor” ifadelerini kullandı.

CNNTürk

Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Advertisement
Advertisement

En Çok Okunanlar