Connect with us

Magazin

İşte, Cüneyt Arkın’ın sır gibi sakladığı kızı…

85 yaşındaki Cüneyt Arkın, hayatını kaybetti. Usta oyuncunun ölümü sonrası sır gibi sakladığı kızı ortaya çıktı. Cüneyt Arkın’ın kızı Filiz Canlı kimdir, ne iş yapıyor? İşte tüm detaylar…

Published

on

Usta oyuncu Cüneyt Arkın dün gece saatlerinde rahatsızlanarak Beşiktaş, Ulus’ta bulunan özel bir hastanede tedavi altına alındı.

Eşi Betül Cüreklibatır ve yakınları hastaneye geldi. 85 yaşındaki oyuncu burada hayatını kaybetti.

“KALBİ DURDU”

Hastaneden yapılan açıklamada, “Türk sinemasının değerli oyuncusu sayın Cüneyt Arkın kalbinin durması sebebiyle ambulansla geldiği Liv Hospital’da yeniden canlandırma çabalarına rağmen hayatını kaybetti. Türk sinemasının dev oyuncusunu kaybetmenin üzüntüsü içindeyiz. Cüneyt Arkın’ın ailesine ve tüm sevenlerine baş sağlığı diliyoruz” denildi.

1972 yılında Betül Cüreklibatır ile hayatını birleştiren Cüneyt Arkın’ın bu evlilikten Murat ve Kaan adında iki oğlu bulunuyor.

KIZI ORTAYA ÇIKTI

Hayatta olduğu süre boyunca 2 oğluyla sık sık poz veren Cüneyt Arkın’ın Filiz Canlı adında bir kızı olduğu ortaya çıktı.

1964 yılında ilk evliliğini sınıf arkadaşı Güler Mocan ile yapan Arkın, 1966 yılında kızları Filiz’i kucaklarına almıştı.

KIZIYLA GÖRÜŞMÜYORDU

Cüneyt Arkın’ın kızıyla 50 yılı aşkın süredir görüşmediği biliniyordu.

 

 

 

 

Haber: Snob Magazin

 

Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Advertisement
Advertisement

En Çok Okunanlar