Connect with us

Yaşam

İşte Ferrari’nin yeni şaheseri…

Ferrari, yeni şaheserinin fotoğraflarını yayımladı. 830 beygirlik bir motora sahip olan ancak henüz ismi açıklanmayan otomobili Ferrari, “Yenilikçiliğin zirvesi” olarak tanımladı. Modelin ismi ve fiyatı 5 Mayıs’ta düzenlenecek etkinlikle açıklanacak.

Published

on

Ferrari, yeni şaheserinin fotoğraflarını yayınladı. Superfast V2 aracın 830 beygir gücünde olduğu, sahibine sonsuz bir güç ve performans hissi vaat ettiği belirtiliyor. Ferrari, “Bu ferrari DNA’sının nihai ifadesi: Yarış ruhu ve yenilikçiliğin zirvesi” açıklamasını ekledi.

Verilen bilgilere göre performans açısından şu anda en hızlı ve en güçlü Ferrari olduğu belirtilerek, 2.9 saniyede 100 kilometreye ulaşan 830 beygir gücünde bir motora sahip, üstelik yasal limitler dahilinde yola çıkabiliyor.


Yeni otomobille ilgili ayrıntılı bilgilerin 5 Mayıs’ta Ferrari tarafından düzenlenecek özel bir etkinlikle duyurulacağı açıklandı.

Henüz bir ismi olmayan Ferrari’nin yeni şaheseri, şirket tarafından “Yeni model, Ferrari’nin önden motorlu Berlinetta konseptinin nihai ifadesidir ve eleştirmenlerce beğenilen 812 Superfast’in özelliklerini daha önce hiç görülmemiş bir seviyeye yükseltiyor” açıklaması yapıldı.
 

Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Advertisement
Advertisement

En Çok Okunanlar