Connect with us

Magazin

İşte Seren Serengil’in yatını kiralamanın bedeli

Seren Serengil, 2.5 milyon liraya satın aldığı yatı kiraya veriyor. İşte Seren Serengil’in 6 kişilik lüks yatında tatil yapmanın bedeli…

Published

on

Deniz tatilini çok seven ve her yıl yat kiralayan Seren Serengil, 2 yıl önce kendine lüks bir yat satın almıştı. 2.5 milyon liraya satın aldığı yatı çok kullanmayan ünlü sonucu kiraya vermeye karar verdi. 6 kişilik lüks yat, Serengil kullanmadığı zamanlarda kirada olacak. İşte Seren Serengil’in yatında bir gece geçirmenin bedeli…

Ünlü şarkıcı ve sunucu Seren Serengil de önceki yaz yat sahibi ünlüler kervanına katılmıştı. Deniz tatilini çok seven ve her yıl yat kiralayan Serengil, sonunda iki yıl önce 2.5 milyon lira verip 21 metrelik bir yat satın almıştı.

Günaydın köşe yazarı Bülent Cankurt, “Ünlü şarkıcının, Marmaris Bozburun’da demirli ‘Seren’ adlı 6 kişilik lüks yatını kullanmadığı zamanlarda boş durmasın diye lüks villa ve yat kiralayan bir sitede ilana verdiğini öğrendim.” diyerek bugünkü köşesinde şu satırlara yer verdi:

Siteye baktığımda, ‘Seren’de bir gece tatil yapmamın bedelinin 23 bin lira olduğunu gördüm. Bu fiyata akaryakıt da dahilmiş. Yazlık kiralarının ve otel fiyatlarının fırladığı dönemde, 6 kişinin tatil yapabileceği lüks bir yat için Serengil bence insaflı bir fiyat belirlemiş. Üstelik Seren Serengil’in yatında tatil yapmak isteyecek binlerce kişi olacağı gerçeği ortadayken.

 

 

 

Haber: CNN Türk

Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Advertisement
Advertisement

En Çok Okunanlar