Connect with us

Dünya

İşten ayrılıp yetişkin siteleri için içerik üreten çift: ‘Ayda 10 bin sterlin kazanıyoruz’

Birleşik Krallık’ta genç bir çift, yetişkinlere yönelik internet sitesine içerik üretmek için işlerinden ayrıldı. Çift şu anda ayda 10 bin sterlin (yaklaşık 187 bin TL) kazandıklarını söylüyor.

Published

on

By

Birleşik Krallık’ta genç bir çift, yetişkinlere yönelik internet sitesine içerik üretmek için işlerinden ayrıldı. 30 yaşındaki Bonnie ve 31 yaşındaki Tommy, iki yıldır internet sitesinde müstehcen içerikler üretiyor. Çift şu anda ayda 10 bin sterlin (yaklaşık 187 bin TL) kazandıklarını söylüyor.
Independent Türkçe’nin Daily Mirror’dan aktardığı habere göre, gerçek adlarını paylaşmak istemeyen çift, eski işlerinin Kovid-19 pandemisi ve ülkenin Brexit politikasından kötü etkilendiğini, bunun ardından bu kariyere başlamaya karar verdiklerini aktardı.
“Bu siteye içerik üreten birkaç arkadaşımız vardı ve ne kadar iyi olduklarını gördük” diyen Bonnie, sözlerini şöyle sürdürdü:

“Eskisinden daha fazla kazanıyoruz. Bize daha fazla finansal özgürlük sağladı. Yapabileceğim ve bu kadar para kazanabileceğim başka bir iş yok.”
Çiftin biri 4, biri de 19 aylık olmak üzere iki çocuğu var. Çift, işleri konusunda çocuklarına şeffaf davranacağını ve ne iş yaptıklarını onlardan gizlemeyeceğini söyledi. Bonnie, “Evimiz yüzde 100 seks pozitif olacak” ifadelerini kullanarak “Seks işçisi olmaktan utanmıyorum, bu bizim için sorun değil. Herkes ne iş yaptığımızı biliyor, Tommy’nin ailesi gerçekten destekleyici” dedi.
Bonnie ayrıca, çocukların büyüyüp okula başladığında akranları tarafından dışlanmayacağına inanıyor. “Dürüst olmak gerekirse, çocukların zorbalığa maruz kalacağını düşünmüyorum bile. Düşünme biçimimiz değişecek” diyen Bonnie, şöyle devam etti:

“Sektörde çok fazla arkadaşımız var. Çocuklar büyüdüğünde ortam çok farklı olacak. Çünkü bir sürü anne ve baba bu tür içeriklere dahil olacak.”

Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Advertisement
Advertisement

En Çok Okunanlar