Connect with us

Magazin

James Bond serisinin son filminin gişe hasılatı 100 milyon doları aştı

James Bond serisinin son filmi “No Time To Die” vizyondaki ilk hafta sonunda dünya çapında 119 milyon dolar gişe hasılatına ulaşarak pandemi döneminde Çin olmadan 100 milyon dolardan fazla hasılat elde eden ilk film oldu

Published

on

By

James Bond serisinin son filmi “No Time To Die” vizyona girdiği ilk hafta sonunda uluslararası gişe arenasında zirveye oturdu. Serinin son filmi vizyondaki ilk hafta sonunda dünya çapında 119 milyon dolar gişe hasılatı elde etti. Film henüz Çin’de vizyona girmedi.

Daniel Craig’in James Bond karakterini canlandırdığı film, Almanya, Japonya ve Hong Kong’un da bulunduğu 24 ülkede en iyi açılış rakamına ulaştı. Aralarında İngiltere’nin de olduğu 21 ülkede film pandemi sonrası en iyi açılış hasılatı elde etti.

Filmin vizyon tarihi pandemi nedeniyle uzun süredir erteleniyordu. Filmin yönetmeni Danny Boyle projeden ayrılmış, pandemi nedeniyle sinemaların dünya çapında kapalı olması nedeniyle filmin vizyon tarihi önce Kasım 2020’ye, daha sonra Nisan 2021’e ve son olarak Ekim ayına ertelenmişti.

Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Advertisement
Advertisement

En Çok Okunanlar