Connect with us

Magazin

Jennifer Lopez ve Alex Rodriguez ayrılık iddialarını reddetti: “Bazı şeyleri çözmeye çalışıyoruz”

Jennifer Lopez ve Alex Rodriguez, iki senelik nişanlılıklarını bitirdiklerine dair haberlerin çıkmasının üzerinden 24 saat geçmeden ayrıldıklarına yönelik iddiaları yalanladı.

Published

on

By

CNN’e konuşan bir kaynağın çiftin “birkaç hafta önce” ayrıldığını söylemesi üzerine birçok haber kaynağı, cuma iki senelik ilişkileri sonrasında Mart 2019’da nişanlanan çiftin ilişkilerini sonlandırmaya karar verdiğini bildirdi.

Ancak şarkıcı ve eski beyzbol yıldızı cumartesi günü bir temsilci aracılığıyla CNN’e yaptıkları ortak açıklamayla ayrılığı reddetti. “Bazı şeyleri çözmeye çalışıyoruz” ifadesinin yer aldığı açıklamayla birlikte haber kaynağı, çiftin hala nişanlı olduğunu doğruladı.

TMZ’ye verilen ayrı açıklamadaysa çift, ayrılığa ilişkin “haberlerin tamamının hatalı olduğunu” söyledi.

People dergisine konuşan bir kaynak şunları söyledi:

“Asla resmi olarak ayrılmadılar, bunun üzerine konuştular ancak hala birlikteler. Zor bir dönemden geçiyorlar. Fakat ayrılmadılar.”

Lopez, Dominik Cumhuriyet’inde çalışıyor ve Rodriguez de Miami’de, dolayısıyla özellikle karantina ve Kovid söz konusuyken görüşmeleri zor ama birlikte kalmayı denemek istiyorlar.
Çift, 2019’da Bahamalar’da nişanlanmadan önce ilk olarak 2017’de çıkmaya başlamıştı. Geçen yıl boyunca çift, Lopez’in Marc Anthony’le 13 yaşındaki ikizleri Maximilian David ve Emme Maribel’le ve Rodriguez’in eski eşi Cynthia Scurtis’le kızları 12 yaşındaki Ella ve 16 yaşındaki Natasha’yla beraber karantinadaydı.

Süregelen Kovid-19 pandemisi nedeniyle çift düğünlerini iki kez ertelerken Hustlers filminin yıldızı Lopez, ilk ertelemeden sonra “kalbinin biraz kırıldığını” söylemişti.

Lopez, bu yıl ocakta evliliklerin tekrar ertelemek zorunda olduklarını açıklamış ve Elle dergisine “aceleye gerek olmadığı” için ikinci kere iptal edilmesinden bu yana düğün planları üzerine konuşmadıklarını söylemişti.

Lopez o dönem şu ifadeleri kullanmıştı:

“Düğünü iptal ettik ve o zamandan beri bunun hakkında gerçekten konuşmadık. Aceleye gerek yok. Düğünü yapabildiğimizde düzgün bir şekilde yapmayı istiyoruz.”

Advertisement
Advertisement

En Çok Okunanlar