Connect with us

Magazin

Kaan Yıldırım’da Hande Erçel aşkını itiraf etti…

Bir süredir Hande Erçel ve Kaan Yıldırım’ın aşk yaşadığı iddia ediliyor ve çıkan iddialara Hande Erçel, geçtiğimiz gün yanıt vererek noktayı koymuştu. Şimdi ise Kaan Yıldırım’dan yeni açıklama geldi.

Published

on

By

Son olarak Sen Çal Kapımı dizisinde rol alan güzel oyuncu Hande Erçel, bir mücevher markasının reklam yüzü oldu. Markanın davetine katılan Hande Erçel, basın mensuplarının sorularını yanıtladı.

Özel hayatı ile gündemden düşmeyen Erçel, Kerem Bürsin ile ayrılmasından kısa bir süre sonra Halka dizisinde birlikte rol almış olduğu Kaan Yıldırım’a gönlünü kaptırdı.

Muhabirlerin “Kaan Yıldırım ile nasıl gidiyor?” sorusuna Hande Erçel, şu yanıtı verdi… “Teşekkür ederim, her şey çok yolunda. İş konuşmak için buradayız. Özel konuları sonra konuşuruz, çok teşekkür ederim”
Kaan Yıldırım da geçtiğimiz gün objektiflere yansıdı. Yıldırım, muhabirlerle ile kısa bir sohbet gerçekleştirdi. Yıldırım, Mevlana dizisini çektiği Konya’dan yeni döndüğünü söyledi. Kaan Yıldırım 3 yıl önce “Halka” dizisinde beraber rol aldığı Hande Erçel’le sürpriz ilişkisi hakkında ilk kez konuştu.
Muhabirlerin “Hande hanımla da güzel bir birlikteliğe başladınız. Hande hanım da kabul etti. neler söyleyeceksiniz?” sorusuna “Her şey çok güzel, çok keyifli. Şükürler olsun gayet güzel her şey.” yanıtını verdi.

Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Advertisement
Advertisement

En Çok Okunanlar