Connect with us

Dünya

‘Kadınlara 500 milyon dolar harcadım’ diyen Mike Tyson, çocuklarına ‘dua etmeyi’ miras bıraktı!

Boks dünyasının olaylı ismi Mike Tyson, sporculuk döneminde kazandığı milyonlarca euro’yu boşa harcadığını itiraf ederken, “Her şeyimi kadınlara verdim” dedi. Mike Tyson, çocuklarına bırakacağı tek mirası da açıkladı…

Published

on

By

Boksun efsaneleri arasına yer alana Mike Tyson, son dönemdeki mali sorunlarıyla ilgili konuşurken, geçmişte yaptığı harcamaların günahını çıkardı. Bir podcast programına konuk olan 56 yaşındaki efsane boksör, kadınlara 500 milyon dolar harcadığını itiraf etti.

“Boksör olarak kazandığım 500 milyon doların son kısmı rehabilitasyonuma harcandı. Hiçbir şeyim kalmadı, her şey gitti. Bütün parayı kadınlara harcamam 15-16 yıl kadar sürdü. Çok fazla param var gibi geldi ama bitti” ifadelerini kullanan Mike Tyson, çocuklarına miras para bırakamayacağını da açıkladı.

‘Demir Mike’ lakaplı efsane boksör, “Çocuklarıma bırakabildiğim şey çok çalışmak ve çok dua etmeyi öğretmek. Para onlara yardım etmez. Onlara zarar verirdi çünkü iyi biri olmayı parayla öğrenemezler. Sıkıntıların üstesinden gelmek ve çalışkan olmak için kendi başlarının çaresine bakacaklar” dedi.

BELGESELİNDEN ŞİKAYETÇİ

Öte yandan, Mike Tyson’ın hayatını anlatan ‘Mike’ belgeseli Hulu platformunda yayınlanacak ancak, ünlü sporcunun mali konularda prodüksiyon şirketiyle sorun yaşadığı öğrenildi.

“Hulu, köle ticaretinin yayın yapan versiyon” diyen Mike Tyson, “Hikayemi çaldılar ve bana para vermediler. Hulu’nun sizi kandırmasına izin vermeyin. Hayatımla ilgili yazdıkları hikayeyi desteklemiyorum. Hayat hikayemi çaldılar ve bana ödeme yapmadılar. Hulu yöneticileri için ben sadece müzayedede satabilecekleri bir zenciyim” ifadelerini kullandı.

Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Advertisement
Advertisement

En Çok Okunanlar