Connect with us

Magazin

Kainat Güzeli seçildi, tacını miyavlayarak aldı!

Bu yıl İsrail’in Eilat kentinde 70’inci kez gerçekleştirilen Kainat Güzeli yarışmasını Hindistan’ı temsil eden Harnaaz Sandhu kazandı.

Published

on

By

21 yaşındaki Hindistan güzeli Harnaaz Sandhu, yarışmanın başında sunucu Steve Harvey’in ilginç isteğiyle öne çıkmıştı. Harvey, yarışma gecesinin başında güzellerle konuşurken Sandhu’ya “Bazı hayvanları çok iyi taklit ettiğini söylüyorlar. Haydi en iyi yaptığın taklidi duyalım” dedi.

Sandhu, sunucunun bu isteğine “Aman Tanrım, Steve ! Dünyanın gözü önünde bunu yapmayı beklemiyordum” dedi. Ardından da ekledi: “Bunu yapmak zorundayım, başka seçeneğim yok.” Sohbet sırasında en çok kedileri sevdiğini belirten Harnaaz Sandhu, birkaç kez miyavlayarak kedi taklidi yaptı.

Harnaaz Sandhu, yarışma sırasında güzellerle yapılan kısa sohbetlerden birinde de iklim değişikliği sorununu gündeme getirdi. Sandhu “Dürüst olmak gerekirse doğanın bu kadar çok sorunu olması kalbimi kırıyor. Üstelik bunun denedi de bizim davranışlarımız” dedi.

Artık doğayı kurtarmak için harekete geçme zamanı olduğunu da vurgulayan HarnaAz Sandhu sözlerini şöyle sürdürdü: “Her eylem doğayı kurtarabilir ya da öldürebilir. Doğayı korumak ve onun zarar görmesini engellemek tövbe etmekteNnve onarmaktan iyidir.” Harnaaz Sandhu, sonra da “Bugün sizi ikna etmeye çalıştığım konu bu” diye sözlerini tamamladı.

Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Advertisement
Advertisement

En Çok Okunanlar