Connect with us

Türkiye

Kan donduran olay! Sevgilisinin akrabaları genç adama tecavüz edip çifti toprağa gömdü

Toprağa gömülü bulunan genç, sevdiği kızın ailesi tarafından tecavüze uğrayıp öldürülmüş!

Published

on

By

Kırşehir’de toprağa gömülü bulunan genç çiftin ölümüyle ilgili aynı aileden 8 kişi gözaltına alındı. Zanlılardan biri, tecavüz edilerek bıçaklanan Osman Ç.’nin çok kan akmasın diye leğene konulduğunu, genç çiftin öldürülerek toprağa gömüldüğünü söyledi.

İlçe merkezinde sevgilisi Vildan İnce ile birlikte yaşadığı belirtilen Osman Ç.’den 2 gündür haber alamayan yakınları, jandarmaya başvurdu. Ç.’nin ailesi, Vildan İ.’nin ilçeye bağlı Bayramözü köyünde yaşayan ailesinden şüphelendiklerini söyledi. Bunun üzerine jandarma, köyde çalışma başlattı.

Yapılan araştırmada Vildan İ.’nin de kayıp olduğu belirlendi. Jandarmanın araştırmaları sonucunda Osman Ç. ve Vildan İ.’nin cesetleri, Dağbaşı mevkisinde toprağa gömülmüş bulundu.

Ç. ve İ.’nin tabanca ile öldürüldükten sonra gömüldüğü belirlendi. Genç sevgililerin cesetleri, yapılan incelemeden sonra hastane morguna kaldırıldı.

Jandarma ekipleri tarafından yapılan çalışma sonucu cinayetle ilgili aynı aileden 8 kişi gözaltına alındı. Savcılığa sevk edilen zanlılardan biri verdiği ifadede, Vildan İ.’nin ailesinin barışma bahanesi ile Vildan İ. ve sevgilisi Osman Ç.’yi Kaman ilçesine çağırdığını söyledi.

Şahsın ifadesinde, “Kırşehir merkezden Kaman ilçesine barışmak için giden Vildan ve Osman çifti ile ailesi bir süre konuştu. Konuşmanın kavgaya dönmesinin ardından Vildan’ın ailesinden birileri Osman Ç.,’yi evin banyosuna götürerek tecavüz edip bıçakladı.

Osman Ç., çok kan akmasın diye leğene konuldu. Vücudunun farklı bölgelerinden yara alan Osman Ç. ve Vildan İ, römorka konularak boş bir araziye götürüldü. Yaralı halde römorkla taşınan Osman ve Vildan ateş edilerek öldürüldü” dediği öğrenildi.

Advertisement
Advertisement

En Çok Okunanlar