Connect with us

Dünya

Kate ve William, çocukları için Windsor Şatosu’na taşınmayı erteledi

Galler Prensi William ve Prensesi Kate, yeni bir okula başlayan ve ‘Gan-Gan’larını (Kraliçe Elizabeth’i) kaybeden George, Charlotte ve Louis için daha fazla kargaşa yaratmamak için Windsor Şatosu’na taşınmayı ertelediler.

Published

on

By

Galler Prensi ve Prensesi’nin Windsor Şatosu’na taşınması bekleniyor, ancak çocuklarının hayatlarının daha fazla karmaşa yaşamasını önlemek için bu taşınmayı erteleyecekleri iddia ediliyor.

Dokuz yaşındaki Prens George, yedi yaşındaki Prenses Charlotte ve dört yaşındaki Prens Louis, evlerini değiştirdiler, yeni bir okula başladılar ve üstüne ‘Gan-Gan’ diye seslendikleri büyük babaannelerini kaybettiler.

The Telegraph’ın haberine göre, Kate ve William çift saray mensuplarına, yeniden taşınmadan önce çocuklarına okula yerleşmeleri ve alışmaları için zaman vermek istediklerini söyledi.

Daha önce Kensington Sarayı’nda yaşayan aile Windsor arazisindeki yeni evleri Adelaide Cottage’a taşındı. Ayrıca çocuklarını yeni evlerinden sadece kısa bir mesafedeki Lambrook Okulu’na kaydettirdi.

Ancak Kraliçe’nin ölümünden sonra Windsor Kalesi’ne veya Windsor arazisindeki daha büyük evlerden birine taşınma olasılıkları daha da arttı. Kral’ın, çiftin Galler Prensi ve Prensesi olacaklarını söylemesinden sonra kıdem ve statü gereği bu değişikliğin yaşanması bekleniyor.

Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Advertisement
Advertisement

En Çok Okunanlar