Connect with us

Magazin

Kate Winslet: Seks sahnesinde göbeğimi gizlemek isteyen yönetmene ‘sakın yapma’ dedim

Ünlü oyuncu Kate Winslet, yeni dizisi Mare of Easttown’da yer alan bir seks sahnesinde, yönetmenin göbeğini saklamak için farklı bir ışık kullanma teklifini reddettiğini anlattı.

Published

on

The New York Times’a konuşan Winslet, Guy Pearce lie role aldığı yeni dizisi Mare of Easttown’dan bahsetti. Dizide yer alan bir seks sahnesinde yönetmen Craig Zobel’ın göbeğinin görünmesini engelleyecek bir ışık kullanma önerisini ‘sakın yapma’ diyerek geri çevirdiğini anlatan Winslet, dizi afişlerinde de yüzündeki kırışıklıkların giderilmesine de karşı çıktığını söyledi.

Winslet, afişteki müdahaleler üzerine ekibe, ‘’Arkadaşlar, gözümün kenarında kaç tane çizgi olduğunu biliyorum, lütfen onları geri koyun’’ dediğini söyledi.

Winslet, dizideki karakteriyle ilgili eşine, ‘’Anneanne olan orta yaşlı bir kadın olup tek gecelik ilişkiler yaşama alışkanlığı olan bir kadını oynamam uygun mu?’’ diye sorduğunu, eşi Edward Abel Smith’in de ‘’Kate, bu harika’’ dediğini söyledi.

Ünlü oyuncu, canlandırdığı karakteri, ‘’O, vücudu ve yüzü yaşıyla ve hayatıyla uyumlu bir şekilde hareket eden, kusurları olan bir kadın. Bence bundan mahrum kalmıştık’’ şeklinde anlattı.

Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Advertisement
Advertisement

En Çok Okunanlar