Connect with us

İngiltere

Katie Price bir dizi estetik operasyon için yine Türkiye’ye geliyor

İngiliz şarkıcı ve manken Katie Price’ın estetik durağı bu yıl da değişmedi. “Görüntümden memnun değilim” diyen 43 yaşındaki ünlü isim, yine bir dizi operasyon için Türkiye’ye gelecek.

Published

on

En çok estetik operasyon yaptıran isimlerden biri olan Katie Price, geleneği bozmayarak bu sene de Türkiye’ye gelmeye karar verdi.

Aynı zamanda tatil de yapacağı Price’ın Türkiye’de kaş ile yüz kaldırma operasyonu ve kaplama olan dişlerini yenileteceği öğrenildi. Ancak operasyonların en önemli kısmı ise tüm vücudundan yağ aldırma işlemi olacak.

Katie Price’e yakın bir kaynak İngiliz basınına yaptığı açıklamada, ünlü ismin geçen yıl Türkiye tatilinde bacağını kırdıktan sonra kilo aldığını ve bunun da etkisiyle görüntüsünden memnun olmadığını söyledi.

‘Bu hissettiğim en güzel duygu’

Öte yandan geçtiğimiz haftalarda altıncı kez anne olacağını duyuran ve sosyal medya hesabından karnının belirginleştiği bir fotoğrafını yayınlayan Price, “Sağlıklı ve mutlu. Bu hissettiğim en güzel duygu” ifadelerini kullanmıştı. Woods da sevgilisinin paylaşımına, “Benim bir parçam olduğun için teşekkür ederim” diye yazmıştı.

Advertisement
Advertisement

En Çok Okunanlar