Connect with us

Dünya

Kavga etmemek için kendilerini kelepçeleyen çift ayrıldı

Ukrayna’da sürekli kavga eden ve ayrılmamak için kendilerini birbirlerini kelepçeleyen bir çift, 123 gün sonra televizyon karşısında kelepçeyi çıkararak ayrıldıklarını açıkladı.

Published

on

Araba satıcısı Alexandr Kudlay ve güzellik uzmanı Viktoria Pustovitova, 14 Şubat Sevgililer Günü’nde sürekli kavga ettikleri ve ayrılma-barışma döngüsüne son vermek için kendilerini kelepçeyle bağlamıştı.

Çift, bu sıra dışı deneyle alışverişten, temizlik, bulaşık ve tuvalet ihtiyaçlarına kadar her şeyi birlikte yapıyordu. Gündelik hayatlarından da fotoğrafları sık sık sosyal medyadan paylaşan çiftin takipçi sayısı da bu sayede hızla arttı.

28 yaşındaki Pustovitova, ayrılık kararından bahsederken gözyaşlarını tutamayarak, “Bence hem bizim için hem de Ukrayna’daki ve diğer ülkelerdeki çiftler için yaptığımızı yapmamaları konusunda iyi bir ders olacak” dedi.

Kelepçeli kaldıkları dönemde en çok özlediği şeyin şahsi alanı olduğunu söyleyen Pustovitova, erkek arkadaşının bu dönemde kendisine yeteri kadar ilgi göstermediğini de belirtti.

Başta kelepçelenme fikrine karşı çıktığını belirten güzellik uzmanı, “Tüm gün birlikteydik. Alexandr’dan hiç ilgi görmedim çünkü sürekli birlikteydik. Bana her ne kadar duymak istesem de hiç ‘seni özledim’ demedi” şeklinde konuştu.

33 yaşındaki Kudlay ise ilişkiyi kurtarmak için bu yola başvurmaktan pişmanlık duymadığını söyledi. Kelepçelerin, “Benzer düşünen kişiler olmadıklarını” anlamasını sağladığını söyleyen Kudlay, “Frekansımız uyuşmuyor. Tamamen farklı kişileriz” dedi.

Çift, kelepçeleri internet üzerinden açık artırmayla satmayı ve paranın bir kısmını da hayır kurumlarına bağışlamayı planlıyor.

 

 

 

Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Advertisement
Advertisement

En Çok Okunanlar